Ситуація така: з чоловіком прожили два роки в шлюбі, в мене є син від попереднього шлюбу 15 років, все було добре, ми жили в квартирі, яку нам лишив свекор. Коли почалась війна, ми на два тижні поїхали до свекрухи. Там все і перемінилось.В той момент я була ще вагітна, зараз уже народила донечку. Що я пережила, знаходячись у свекрухи, описувати не буду, пішло багато нервів. Причина в тому, що свекор, нікому нічого не кажучи, зайняв кімнату, де жив мій син, знайшов роботу тут і живе з нами. Чоловік мій зараз без роботи. Моєму синові місця немає. Чоловіка мого як перемінили, постійно "мама, мама", я з ним намагаюсь поговорити, пояснити ситуацію, що я хочу щоб моя дитина жила зі мною, а не окремо, на відповідь, "ви мене за... ли, що ви від мене хочете," абсолютно все розказує мамі, бігає по квартирі, щоб я не чула, з нею совітується, обговорює все, жаліється на мене, що я така погана, сказав, якщо твій син буде жити з нами, то я їду до мами. А те, що в мене маленька дитина і нервувати не можна, йому байдуже. В мене вже був нервовий зрив, викликали швидку, сказали нервувати не можна. Чоловіку байдуже. Я вже не можу, не знаю, що робити, розлучатись теж не хочу, так як люблю свого чоловіка, і душа болить за свого старшого сина. Не знаю як боротись зі свекрухою, зі свекром, щоб він вийшов із квартири, щоб син жив зі мною, а чоловік наче мене не чує... (
Korsika999• 22 мая 2022
Насправді потрібно вдвох з чоловіком сісти та порозмовляти. Що як хто з вас бачить у майбутьнєму. Як жити дали. Що син то теж ваша дитина. Без психів.
Ответ дляШтуша
1. Жили в квартире свёкра (где он тогда жил, не понятно)
2. Погостили 2 недели у свекрови, потом вернулись обратно.
3. А там уже (в первой квартире) хозяин живёт.
4. Сын автора сейчас с её мамой (это уже в обсуждении выплыло)
До війни два роки ми жили втрьох:я, мій син і чоловік, все було добре, жили як нормальна сім´я. Свекор жив в смт зі свекрухою.
Ответ дляARAIL
І, вибачте, це не з вами живе свекор. Це Ви живите у свекра. Різницю відчуваєте?
Я не претендувала жити тут, після весілля батько підійшов і сказав:’я лишаю вам квартиру, живіть’, крім цієї квартиры, в нього є ще дві
Anita123-13ef• 22 мая 2022
Ответ дляПеремога 2022
Как можно любить человека, который обижает твоего ребёнка?
Не любить дитину та й все. В мене б і питання не стояло,
_Alekssandra_• 22 мая 2022
Вообще, сколько читаю таких историй, не могу нарадоваться, что в начале войны со страху не поддалась на робкое предложение мужа ’может все-таки поедем’ к его матери на дачу. Сразу как-то картина перед глазами встала, как я с ребенком иду домой в Киев пешком по морозу мимо танков
.
Извините, что я о себе.
. Извините, что я о себе.
Ответ дляЕлена-2e06
Ще раз: ’лишив’, у Вашому випадку, то Вас просто пустили пожити. Юридично і фактично Ви там ніхто. І це його квартири, і він має право жити там, де хоче.
Ответ дляHeksa
А де свекруха? І як чоловік до неї бігає, якщо вона живе не тут?
Не до неї бігає, а з телефоном, вона йому надзвонює цілий день
Ответ дляВсем_Рада
А как Вы поняли, что именно нервный срыв, что прямо скорую надо было вызывать? Мои тоже меня часто доводят, особенно в военное время натерпелась(( Ну тяжело было психологически, когда их целая армия против меня, а у меня никого нет из родственников, даже и друзей, я одна.
Вот как понять, что именно нервный срыв и что он означает?
Не хватає повітря, запаморочення справжнє не вигадане, схоже на великий викид адреналіну, в мене ще може заікання з´явитися
_Alekssandra_• 22 мая 2022
Ответ дляoboeva
У свекра есть вариант,жить одному в комнате, это же не его внук. Мне кажется здесь заговор с мужем,потому что жить в таком кагале, с младенцем добровольно не станешь. Есть же ещё жилье.
Ну, а муж там безвольный и его мама уже накрутила. Все, теперь мама хорошая, жена плохая, да еще и с прицепом. Будет чем заняться теперь.
Ответ дляoboeva
У мужа с сыном плохие отношения?
Були хороші відносини, вони були як друзі, все змінилось, після того, як пожили у свекрухи
Ответ дляARAIL
Це, взагалі, без коментарів. Знайшла мужика, який живе з батьками, швидко заміж та народити спільну дитину. І потім щиро негодувати, чому батьки чоловіка не забезпечують умови для її дитини від першого шлюбу.
До весілля ми зустрічались три роки, дитину я народила через два роки спільного життя. Не судіть по собі.
_Alekssandra_• 22 мая 2022
Ответ дляЕлена-2e06
Урок такой Вам жизнь преподнесла. Жестокий. Дай Бог все наладится, но будете знать как к Вам и сыну эта личность относится.
Главное потом не забыть, что б на те же грабли не наступить.
Ответ дляSolnet
Так не хочеться ж. Автор вже квартири всі подумки розділила і всіх розселила
Ну якщо ви судите по собі, то Бог вам суддя.
irisha2424• 22 мая 2022
У батьків вашого чоловіка є три квартира і будинок в смт? Вірно?
А ваш чоловік при цьому не має ні роботи , ні заощаджень , ні власного житла?
Ваш свекор вашому чоловіку рідний батько чи вітчим ?
Скільки кімнат в тій квартирі де ви зараз зі свекром проживаєте? І чому свекор не живе зі свекрухою, вони розлучені???