Дівчина з космеями• 22 мая 2022

Мішки - щось допоможе чи всьо?

Дівчата, хто розбирається - патчі під очі - мають накопичувальний ефект? Чи лише короткочасно допомагають?
Мішки під очима - з дитинства. Варіанти "проблеми з нирками", "більше спати", "менше пити" - всі відпадають.
Почала користуватись патчами - відразу вау-ефект, за кілька годин - все, як було((
Питання - якщо користуватись регулярно-довго - чи накопичується ефект? Чи реально, якщо не позбутись повністю, то хоча б суттєво зменшити цю "прикрасу" під очима?
І чи є взагалі якісь дієві косметологічні методи? Оперативне втручання не розглядаю.
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
тільки косметичний

Oleksa1551• 22 мая 2022
Та не. Если с детства, то это такая особенность просто. Не может всю жизнь у вас быть отёки /почки итд итп
Бывают такие глаза , я видела.
Можно только пробовать что-то типа лёгкого массажа, но правильно. Уменьшает отёки, будет лучше
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
патчі це суто швидка допомога, вони не вирішують проблему глобально

в мене таке як у вас, я живу з однією ниркою тож ще є і ця проблема
синяки під очима і мішки. Особливо в середині циклу, і мабуть це вже вікове

купіть нормальний консилер, вранці патці або просто холодні ватні диски, але з ними обережно щоб не застудити очі
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
тільки косметичний
Який?
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Який?
у вас часом не АІТ? також можуть і від цього набряки бути.

в мене все в купі)))

косметика гарно маскує проблему
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт

Тааак, консилер 💪 користуюсь
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт

в мене все в купі)))

косметика гарно маскує проблему
А що таке AIT?
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Тааак, консилер 💪 користуюсь
ну то і супер, розслабтеся і живіть. Повірте що то все нормально і немає нічого наджахливого
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
А що таке AIT?
щитоподібна залоза нормально не працює, ви ніколи не здавали гормони, наприклад ТТГ?

Не прохожу мимо• 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт

в мене все в купі)))

косметика гарно маскує проблему
О, в мене мішки ( суфи) і аіт. Але гормони в нормі.
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
це пов’язано
приймаєте гормон?
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Бывают такие глаза , я видела.
Масаж, так, дякую. Колись давно читала, що є якісь спеціальні штучки для такого масажу, потрібно прикупити
Не прохожу мимо• 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
це пов’язано
приймаєте гормон?
Нє, гормони в нормі. Але узі показує аіт. І я взагалі трохи набрякла на обличчі.
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
масаж ранковий теждопомагає, знайдіть в ютюбі є купа відео
буквально 5-7 хвилинок зранку
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
Я не те, щоб парилась, але дещо додає втоми/віку, а хочеться ж порхати молоденькою років так до шішят 😄😄
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
то гуд що гормон в нормі
Робіть масаж обличчя якщо є час і бажання. реально допомагає
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
та ясне діло))))
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
Здавала колись, наче норма
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Здавала колись, наче норма
це добре!

Не прохожу мимо• 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
то гуд що гормон в нормі
Дякую!
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
буквально 5-7 хвилинок зранку
Я бачила такі валіки спеціальні саме для цього масажу, а Ви про якийсь просто руками?
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
просто пальцями чи ложками чайними холодними
Не витрачайте кошти на ті валіки, немає сенсу в них
kolara• 22 мая 2022
У моего мужа это наследственное, у его матери такое. У нее и мешки и аит, гормони. С годами сильно ухудшается, к сожалению, внешний вид. Следите за внутренним здоровьем прежде всего, тогда и внешне все будет хорошо.
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
Цікаво, дякую!
Платье-Терапевт• 22 мая 2022
кинули дві ложки в холодильник. Вранці дістали, намазали обличчя кремом і масажуйте ( подивіться як на ютюбчику) потім патчі на 15 хв не більше
і макіяж якщо не лінь.
автор Дівчина з космеями • 22 мая 2022
Ответ дляПлатье-Терапевт
і макіяж якщо не лінь.
Хо-хо,після таких процедур точно красотка буду
Аби час і сил на то всьо)