My Business• 22 мая 2022

Найбюджетніші страви

я росла в 90-ті. в дуже бідній родині. в дуже бідній області.
тому почну.
1. кендюх (шлунок) свинний. = 10-20 грн. /шт. начиняти можна картошкою, кашами. уже чую фу-фу.
а мені смачно. й ситно.
2. печиво на смальці. з 3х стаканів муки - більше 1 кг печива.
3. всі варіанти каш.
4. борщ з кропиви, зеленого щавілю.
5. корж на воді.
6. млинці тонкі на воді.
7. варення.
8. легені тушені. 30 грн /кг.
Bonia_L• 22 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Икра из кильки?такое впервые слышу.
В 90-е варили на селедочном рассоле, погуглите такая своеобразная штука, только я филе кильки блендерю вместо рассола, а так все по интернету.

kirpichenko• 22 мая 2022
Ответ длямамакоти
Я про засолку мойвы) Расскажете, как делать?
Я тоже думаю что вам за рецепт дали на засолку,манка,томатная паста и мясорубка.
kirpichenko• 22 мая 2022
Ответ дляBonia_L
Я думала из кильки в томате,а из малосольной знаю.
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Оселедець є в тому рецепті. Намазка не погана, тоді була така«лососєва стружка» німецька, ось щось те нагадувало
Ольга520• 22 мая 2022
Ответ дляok1904
Не знаю чи бюджетно. Купила я на базарі мойви(80-90 грн зараз), думала запекти, а продавець (мужчина) порекомендував посолити, ох вкусна , моє відкриття, моя теперішня любоффі.
У нас мойва по 60 грн. Подешевшала
ok1904• 22 мая 2022
Ответ длямамакоти
Поделитесь рецептом, пожалуйста)
так, лиш без голов.
kirpichenko• 22 мая 2022
Ответ дляok1904
У вас там спрашивали про засолку мойвы.
Про намазку я поняла.
kirpichenko• 22 мая 2022
Ответ дляОльга520
У нас мойва по 60 грн. Подешевшала
В Киеве по 75 была, может уже тоже подешевела.
ok1904• 22 мая 2022
Із кільки в томаті(нормальної) є вкуснєйший салат шабашників: банка кільок в томаті+ велика цибулина напівкільцями ,перемішати, готово

Ольга520• 22 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
У нас недавно подешевела. Может и у вас тоже уже
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
У вас там спрашивали про засолку мойвы.
Про намазку я поняла.
Ага вже додивилася. Тут статтю про Туреччину в геополітмці обговорюємо з чоловіком(читала йому вголос), то одним оком там, другим в цій темі
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляОльга520
У нас мойва по 60 грн. Подешевшала
Яка ж чудова рибка, ніколи раніше її серйозно не сприймала. Раджу на грилі, на сєтці , перед шашликом. Мойва- японська тема
Перемога 2022• 22 мая 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
))
насчет куриных ’рук’ - на днях пожарила с чесночком. А неплохо зашло, даже мясо там есть.
Я маленькую острую часть отрезала, выкинула. Потом крыло пополам - 2 части почти одинаковых. Нарезала так на целую сковородку, зажарила до корочки - таки да!
Вы не выкидывайте, пожалуйста. Сейчас так много брошеных собак, сбежавших. Отнесите на улицу собакам, кого то это спасёт.
kirpichenko• 22 мая 2022
Ответ дляОльга520
Я недавно офигела,стейки сёмги по 500 были,а через три дня по 800 стали,и ещё удивили куриные сердечки по 93 гривны,а они ещё тааааакие мелки мелкие.
Будем лучше мойву есть.
ЗайкаСвоя• 22 мая 2022
Ответ дляПеремога 2022
дело в том, что курячи кистки собакам нельзя - может порвать внутренности. Я не рискую (
А так да, совет хороший.
Я котяток подкармливаю обычно.
halla-d95e• 22 мая 2022
Ответ дляValentina shop2020
А сколько вам лет? Это еда где то 50 годов,в 90 кто работал думаю такое не ели
работать то работали но зарплату платили либо взаимозачетами либо товаром однообразньім. Людям приходилось изворачиваться.
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Будем лучше мойву есть.
Ну мойва краща ніж сердечки, однозначно. Морська риба, сестра корюшки. В засолці краще ніж оселедець(я оселедець розбираю, кісточки витягую, ,
шкірку знімаю, а з мойвою цього не треба ), не пісна зовсім. В англомовному інтернеті її в сметані маринують перед запікання/смаженням (пробувала , теж дуже навіть гуд)
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляhalla-d95e
В моїх батьків затримки по 6 місяців...були... Потім борг виплатили після судів... жахи.
Перемога 2022• 22 мая 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
А так да, совет хороший.
Я котяток подкармливаю обычно.
С куриных рук кости более менее мягкие, собакам уличным можно

...Anna• 22 мая 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Можно рецепт тушеной печенки с яблоками?
Печінку смажите окремо,також окремо цибулю до золотавого кольору додаєте яблука порізані,і потім змішуєте разом яблука, цибуля+печінка... та тушкуєте до м´якості яблук.Усе.Холодне смакує іще краще.
ЗайкаСвоя• 22 мая 2022
Ответ для...Anna
Дякую!
Helenny• 22 мая 2022
Голубці можна зробити. М’яса 500 грам, сала 200 грам, капуста, рис, овочі, соус. Не дуже дорого виходить, а наробить можна цілу каструлю, потім з гарніром та підливою їсти.
Shady lady• 22 мая 2022
По моій пам‘яті в 90 ми їли:
Картоплю фрі через день))
Іноді з сиром, іноді з відбивними без яйця (як вони наз?)
Пюре з підливою з грибів, пюре зі сметаною, пре з квашеною капустою тушеною в сметані.
Картопля печена дольками, соус і салат.
Картопля смажена в муднирі маленька.
Макарони з капустою.
Деруни зі сметаною.
Манна каша, грінки в яйці на сніданок.
Борщі, суп зі щавелю, бульон.
Я ніколи не підозрювала, що ми економимо.
Досі люблю картоплю. Особливо деруни..
Але часто не їм, бо поправляюся.
Shady lady• 22 мая 2022
Ответ дляparele
Я тоже 90-е помню, но даже с голодухи не хотела бы желудок есть.
Соевые изделия вместо мяса. Вареники с разными начинками. Вишневые веточки вместо чая, травяные чаи. Но это не долго, пару месяцев, потом я пошла челночить, и жизнь наладилась.
І я такі чаї згадала з гілок))
Чому ми це пили?
Можна ж було хоч шипшини нарвати, чи ромашки насушити))
peterman• 23 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
У мамы капуста с огорода и картоха,наварила картохи+яйцо+мука,натушила капусты и налепила зраз,со сменой улетели мигом.
И блинчики типа,нарезала капусты квадрат 1*1 см,отварить в подсоленной воде 5-10 мин,+яйца+мука и ложкой на сковородке типа блинчики, тоже со сменой супер.
Что такое ’смена’?
Перемога 2022• 23 мая 2022
Ответ дляpeterman
Что такое ’смена’?
Сметана
автор My Business • 23 мая 2022
Ответ для Shady lady
І я такі чаї згадала з гілок))
Чому ми це пили?
я й зараз інколи п ю.
вишневі гілки корисні.
автор My Business • 23 мая 2022
Ответ для Shady lady
І я такі чаї згадала з гілок))
Чому ми це пили?
ромашку, шипшину в сезон.
а гілки є круглий рік.
у мене вишник розростається як дурний. не пропаду).
автор My Business • 23 мая 2022
Ответ дляПеремога 2022
а курині руки крилами називати нєєє?
автор My Business • 23 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Ну тот салтисон делается из свиной головы и потом разбирают и начиняют в желудок.
У нас так было у бабушки.
Автор пишет что кашами начиняли желудок.то просто кашу из желудка есть не пойму в чем вкус, наверное у автора и тот желудок ели.
так, їли і шлунок.