alenazaya13• 23 мая 2022

Про дефицит и соль

Всем здравствуйте. Увидела комментарий девушки, которая купила соль про запас. Уточню, что соль не артемовская(кстати, Артёмовск уже давно Бахмут), соль Соледарская. И она правильно сделала, что купила ее про запас. Очень скоро соль исчезнет совсем. Производство остановилось, город утюжат, как потом все восстанавливать не понятно. Донбасс утюжат. Это так горько. Так что можете запасаться шампанским, сухими строительными смесями, некоторыми лекарствами и т.д.
omg_meow• 23 мая 2022
несколько лет назад работала в логистике, картошку возили всегда с Волыни, это к тем комментаторам, которые пишут, что картошка из Херсонской области. из Херсонской возили арбузы.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Скільки солі вам потрібно? Зараз італійська в сільпо по 27 грн за кг, польська, нижче писала, 16 грн...
Я на сім´ю з 3 людей купую 1 кг на 2-3 місяці....
Люди таряться дясятками кг, щоб що?
Консервувати в промислових масштабах?
Ви справді не розумієте?
Ні морська ні йодована не підходять до консервації. І я не про побутову. Восени ви прийдете до магазину, а ні огірків, ні соку, ні соусу не буде. Будете жувати пусті макарони чи картоплю. Мало того, що овочі по космічним цінам, так ще й на зиму їх заготувати немає можливості.
Той же хліб, там також не гімалайська і не морська сіль. Звичайна кам’яна.
VIKYSIA• 23 мая 2022
А в маленьких магазинах есть соль 1,5кг в Киеве?
Piracanta• 23 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви справді не розумієте?
Невже Соледар це єдине місце в світі, де добувають сіль? Якщо це так, тот все, кінець світу.
ok1904• 23 мая 2022
Ответ дляVIKYSIA
Звичайно, немає, або по дурній ціні
HupBaHa• 23 мая 2022
https://megamarket.zakaz.ua/ru/products/0481002300... такая ведь идет на консервацию? вроде есть в наличии, в корзину добавляется по крайней мере. кому надо - заказывайте
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляok1904
Ну, то таке :срубить деньги на лохах, 5 кг соли =130 грн
Вище посилання дівчата дали. 120 г - 50 грн
А ви про 5 кг кажете. 130 грн за 5 кг то майже даром
Maruha_86• 23 мая 2022
Ответ дляHupBaHa
єтот сайт только для киевлян, правильно ?
HupBaHa• 23 мая 2022
Ответ дляMaruha_86
я по киеву смотрела
Helen-sun• 23 мая 2022
Боты разгоняют спрос....и истерику
Helen-sun• 23 мая 2022
Ответ дляAllize_di
Я в Київській області. Немає ніякого дефіциту на овочі, зелень, полуницю.Яка картопля в Херсонській області? Там вона погано родить, херсонці постійно їздили по селам, міняли на кавуни. А от персиків, кавунів та динь може й не бути в цьому році.
Ботва из ры палится НЕ знанием географии...экономической. Ибо они учат только свою.

Насчет соли - весело, тк )}....кое про что они забыли
ok1904• 23 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я знаю ту точку, то спекуляція... А не середня ціна по Києву
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляHupBaHa
на подоконники на солнечной стороне поставила, вроде пока все идет как надо)
Прорідити треба, бо ще трохи і полягають усі.
HupBaHa• 23 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
спасибо за совет, так и сделаю, к счастью семена хорошо повсходили
parele• 23 мая 2022
Ответ дляok1904
Навіть в село їхати не треба,ось моя клумба, правда це 10 років роботи над грунтом. До цих пір викопую цеглу, залишки асфальту, коли я вселилася в квартиру, під вікнами жеківці косили траву. Таке в мене хоббі, щоб свіжа зеленушка була під рукою
Вы молодчина)
’Сажать сад - значит верить в завтрашний день’ (Одри Хэпберн)
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляPiracanta
В Україні 3 родовища. Десь 80% припадало на Бахмутське.
Наскільки я знаю, кам’яна сіль тільки там. На західній виварена сіль. Но я можу помилятися у видах солі. По видобутку так як я написала
ok1904• 23 мая 2022
Ответ дляparele
Вы молодчина)
Срасибо,

не знала о таком прекрасном выражении Одри Хэпберн.

У меня еще все органик, земля была после строителей, прикапываю всю опавшую листву осенью, весной, благо жек уже в курсе мою листву не вывозит
Piracanta• 23 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я розумію про Україну . Я запитувала про те, чи ще в світі десь добувають сіль, крім Соледару? Україна це не Північна Корея, а країна з ринковою економікою, яка є невід´ємною частиною світової економіки. І у нас діють закони ринку точно такі, як і в інших країнах.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляok1904
В нас якась сіль на ринку була по 25 грн кг. На вигляд кам’яна. Но вона така грязна. Я побоялась би її в їжу класти.
Таке відчуття, що технічну продавали
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляPiracanta
А хто його зна. Я ніде кам’яну сіль не бачила за кордоном. Тільки мілка, типу нашої екстра. В багатьох країнах взагалі морська рулить
Бессмертный пони• 23 мая 2022
Ответ дляkanuka
Я в ужасе что твориться, и в щоке, боюсь представить что будет до 23 августа((( овощей-фруктов нет, зелени укропа-петрушки нет, сказали вчера что ее возили из запорожской области, а теперь она временно оккупирована, как и херсонская((( там урожая сейчас полно, картошка, редиска, капус а, огурцы, помидоры, черешня мелитопольская
Странно ... у нас зелени полно . Как и овощей - фруктов . Зелень местная . Картошка тоже . Редиска местная пошла . На огурцы , помидоры и черешню у нас еще не сезон .
Ulipysik• 23 мая 2022
Ответ дляZelenkа
О, дякую! А я і увагу не звернула, треба сходити
Польской соли уже нет в продаже в Сельпо, закончилась.
На рынках соль есть, но дороже в 2 раза.
ok1904• 23 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я в багатьох рецептах англомовних по квашенню читаю про морську сіль. Значить квасять з нею. Планую щось спробувати заквасити зараз, то знатиму до сезону
Бессмертный пони• 23 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви справді не розумієте?
Я уже вторую неделю прошу мне объяснить , почему йодированная соль не годится для консервации . Ответьте мне , пожалуйста ! А то я лет 7 или 8 консервирую с йодированной ...
Україна понад усе• 23 мая 2022
Ответ дляБессмертный пони
Це такий же міф як і про критичні дні.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляБессмертный пони
Я взагалі не готую з йодованою сіллю.
Цікаво, а нащо ви консервуєте з йодованою сіллю, якщо проблем з кам’яною не було до цього часу? Я брала елітну сіль, очищену. Останній раз по 10 грн за кг. А скількі йодована коштувала.
ёжовые рукавицы• 23 мая 2022
Ответ дляБессмертный пони
Знайшла таке :
Міф 4 – Для консервації не варто використовувати йодовану і морську сіль. Міф про те, що для консервації не варто використовувати йодовану сіль з’явився кілька десятиліть тому і з тих пір плутає господинь. Справа в тому, що раніше в процесі збагачення солі йодом використовували йодит калію, який міг негативно позначитися на якості домашніх солінь і консервації. Однак у сучасному процесі йодування використовують йодат калію, який жодним чином не зіпсує домашні закрутки.
Капуста і огірки ставали м´якими.
yula-yula• 23 мая 2022
Ответ дляok1904
Купіть гірчиці (0.5 кг), люцерни(250-300 грам) вистачить до осені, це такі, що можна без землі мати свіжу поживну зелень. Але з перших разів може не вийти, треба не засмучуватися. Маш на пооростки(mung sprouting), горох на ростки (pea shoot), ну і класика крес салат,
Дякую
Тільки де це все тримати)
yula-yula• 23 мая 2022
Ответ дляHupBaHa
в атб семена или по 1.90 или по 2.90, не помню точно... ящички такие небольшие тоже в норм цену по 20грн
Як раз туди і збиралася.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 мая 2022
Ответ дляУкраїна понад усе
Це такий же міф як і про критичні дні.
Ну таке))
Не знаю як консервування. А ось дріжджове тісто в критичні дні в мене геть не виходить. Навіть у хлібопічці хліб. Прошу чоловіка чи дитину.
Чого так, хто зна.