В лагере познакомились с женщиной. она из донецкой области (кстати тут еще одна женщина в возрасте, тоже из донецкой области, и она за Украину, так что я не обобщаю счас всех из донецк области), так вот она за россию, и ее мама русская, она мне призналась, что за то, чтобы Украина была под Россией, и типа классно, ездить в Питер и Москву без заграна ♀️, я ей сказала, что мне и нах не надо в рашку ездить, а она сказала, что ей надо, я ей говорю, :"вот ты за Россию всегда была, что ж ты не уехала раньше еще в россию,", она говорит, что не хочет уезжать из Донецк области, а хочет быть тут, но под россией, а я ей ,что я из Харькова, и хочу жить в Украине, в украинском Харькове, и что мне делать, она сказала, что выхода тут нет, и так и так по нашему не будет. Капец, честно. Как с такими людьми общаться и нах они едут в Европу тогда, пусть едут в рашку
А не треба з ними спілкуватись. Вже наспілкувались. От чесно, вони про свої 140 ангелів писали. А от їх ангелів гвалтували до смерті українські солдати? А їх самих? Мам та навіть бабусь? От пішли вони на****р зі своєю рашкою. Буде в нас одна Україна, без рашистських гандонів. Буде наш Крим. Кому не подобається реально нехай п...ть в свою рашу. Заманали. Якби не ці сєпари, не було б такого кровавого лейна.
My_everything• 23 мая 2022
Видимо потому что в рашке так все «прекрасно». Любит рашку, но едет в ненавистную Европу
Ответ дляSolmira
Да, она и про 8 лет говорила, и про лаборатории. Я на это уже ничего не отвечала, нет смысла)
Ответ дляSolmira
Розчарую вас. Не було б таких сєпарів був би інший привід розпочати війну.
Хоча так, сєпари теж ,,корисні ідіоти,,
freedom_2015• 23 мая 2022
я хочу жити на дачі ,але щоб була ця дача в Дубай .Грошей на дачку там в мене нема ,тому планую провести референдум і стати дубайською республікою .Умови від цього в мене краще не стануть ,але ж звучить красіво.Ось вони так само думають ....тільки скільки коштує той загран ,щоб поїхати в ту лядську всрату рашку ,а скільки жертв цих бажань є і буде ....
Ответ дляfreedom_2015
👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼😁
Ответ дляfreedom_2015
Им ничего не доказать, к сожалению
Такие люди есть везде, к сожалению. Я тоже познакомилась с женщиной на границе, которая бесплатно с волонтерами добиралась в Италию навестить дочь и рассказывала мне, как прекрасно сейчас в оккупированной Н. Ках., прекрасные, вежливые мальчики, спокойная жизнь и т.п. Я думала я ей голову откушу((
freedom_2015• 23 мая 2022
Ответ дляNorthface
Им ничего не доказать, к сожалению
а якщо ще в них запитати скільки разів вони до 14 року їздили в пітер ,то мозок зламається в них .Коли могли вільно пересуватися ,то і нікому не хотілося
Ответ дляfreedom_2015
Та хто там куди їздив. В мене таке враження, що ці всі люди, хто за рашку, взагалі нікуди не їздили і не збираються. Ім той Пітер треба додому щоб принесли.
Ой, такі завжди були. У мене сусід був, прапор військовий, при розвалі союзу ііїм пропонували виїзджати в росію, але ж як так, тут хатка, тут вже побут. І все життя обзивав всіх бандерівцями, мріяв як раша прийде. Щоб ви собі розуміли - я зі Львова. Наша толерантність та доброта нас до цього всього і призвела. Зараз ті, що виїхали і закони тих країн вчать, і мову, і нікому не спадає на думку кричати, що їх ’ ущємляють’. Всі українці-біженці.
kryasanchik• 23 мая 2022
А як вам Чернігівська обл,що ближче до кордону з рашкою і беларусью,населення 50 на 50
freedom_2015• 23 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
не зустрічала жодного ,хто після 24 топив за всрату рашку .Особливо ті що зустрілися з цими нелюдами ,або хто під обстрілами був .РБ тут завжди любили ,але не рашку
Наша_русофобія_недостатня• 23 мая 2022
Ответ дляAlena.i
Я бы сказала, если будет п...ть про парашку я сдам ее бЕндеровцам)
А куди реально таких здавати?
В мене на роботі була українофобка, але її нема в соц.мережах.Звалила за кордон, але світогляд не змінився.
В реальності куди таких здавати, коли повернеться?