_Лань_• 23 мая 2022

Сегодня банки начали продавать доллары?

Alve• 23 мая 2022
Офіційна так. В наявності 0

riri• 23 мая 2022
А как они появятся резко в банках если их там не было?
Selena*• 23 мая 2022
На міжбанку ще не продають?
Тамара0104• 23 мая 2022
Який курс у міняли в вашому місті? Полтава 37/41
К.а.л.и.н.а• 23 мая 2022
Запитаю відразу у вашій темі, можливо хтось підкаже. Чи працює зараз замовлення валюти на видачу, якщо я маю долари на валютному рахунку приватбанка?
v.melnik_km• 23 мая 2022
Ответ дляТамара0104
Великий розрив, велика маржа, буде йти на спад на чорному ринку, я так думаю
Sofia-Sophie• 23 мая 2022
офіційно вже давно, але якщо хтось принесе і здать валюту. а кому вигідно здавати у банк, якщо в обміннику дорожче беруть?

Alve• 23 мая 2022
Ответ дляТамара0104
Кременчуг 33/41
автор _Лань_ • 23 мая 2022
Ответ дляriri
В какой-то теме писали, что доллары в банках есть, просто их не продают. С 21 НБУ перестал курс удерживать, поэтому я думала, что это как-то связано и начнут продавать.
v.melnik_km• 23 мая 2022
Ответ для_Лань_
Це не правда. Я працювала в банку тривалий час, є знайомих купа. Продати можуть в межах того, що куплено, а ніхто не здає, курс не вигідний. Долари можуть бути тільки під видачу депозитів, які закінчуються і то не цікавилась як з цим останнім часом
Korrita• 23 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Вчора подала запит на вивід доларів. Сьогодні заявку схвалено
К.а.л.и.н.а• 23 мая 2022
Ответ дляKorrita
Супер! Дякую
Vlada.da• 23 мая 2022
За день сегодня доллар откатился от 39 до 37 в обменке, а думала будет расти.
Svetljachokkkk• 23 мая 2022
Ответ дляТамара0104
Полтава. В обед уже 38 было. К вечеру 37,5. Как то так. То они утром психанули, а потом отямилися
Smetankaa• 23 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
В райффайзене сняла евро, со счета без проблем.
Юлия 0811• 23 мая 2022
Ответ дляKorrita
Онлайн запит? Приватбанк?
Tina304• 23 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Да, я сегодня с долларовой сняла в кассе наличными. Приват, Днепр.
К.а.л.и.н.а• 23 мая 2022
Ответ дляTina304
Дякую! по попередньому замовленню чи просто в касі?
Naomii• 23 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Работает

Tina304• 23 мая 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Мне повезло и в кассе была необходимая сумма, а в другом отделении не было и предлагали заказ
bezpe4na_mavpa• 23 мая 2022
Дівчата, а як замовити? Треба щоб зараз були на валютной картці? Якщо на гривневої зараз, замовити неможливо, щоб перевести якщо підтвердять запит
bezpe4na_mavpa• 23 мая 2022
А, вже бачу, що неможливо перевести на валютну і зараз
20139• 23 мая 2022
Ответ дляTina304
У мене на карті є євро, якщо їх знімати в касі, то комісія буде ?І чи треба підтверджувати звідки і хто надіслав ?
inneska-85• 23 мая 2022
Ответ для20139
а вам что на валютную карту в евро присылали деньги? вроде ж сам свою вал.карту пополняешь. у меня в приват долларовая карточка и депозит.снимать в кассе банка-без комиссии,как и класть на депозит.
inneska-85• 23 мая 2022
Ответ дляbezpe4na_mavpa
запретили сразу с начала войны.
20139• 23 мая 2022
Ответ дляinneska-85
В кінці лютого прийшов переказ на віртуальну євро карту . Раніше я перекидала на свою гривневу карту і знімала гривні. А зараз не вигідний курс, то хотіла би готівкою євро отримати
Мужичок• 23 мая 2022
Ответ дляv.melnik_km
>> Продати можуть в межах того, що куплено
причем продать сразу же, ловком кассиру или начальнику отделения? чего бы по выгодному курсу самому не взять
ElenaMari• 23 мая 2022
Ответ дляТамара0104
А Евро сколько реально?
ElenaMari• 23 мая 2022
Ответ дляSmetankaa
а евро какой курс ?