ПочтальЁнша• 24 мая 2022

Щеплення від менінгококів-як перенесла дитина?

Поділіться будь ласка досвідом як проходить період після вакцинації.
Ухтышка_малышка• 24 мая 2022
Кололи сразу менактру и Превенар 13. Немного температура, и вроде как ОРВИ в осень лёгкой форме - несколько дней. Было это реакцией на вакцинацию, или вирус успели в амбулатории подхватить, не скажу. Но все прошло за 3 дня.
автор ПочтальЁнша • 24 мая 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Дякую! Ми превенар перенесли не помітили взагалі. А про менінгококи читаю - пишуть що буває дуже висока Т….це мене лякає
Меня не звали• 24 мая 2022
Без проблем. Да и какую-то ещё делали вместе с ней. Все ок
Матраскин Брат• 24 мая 2022
Я теж хочу найближчим часом зробити дочці цю вакцину.. минулого літа мала вірусний менінгіт... Тому тепер мусимо перестрахуватися максимально...
lena_gasova• 24 мая 2022
Менактру ставили в 6 років: температура тіла не підвищувалася, ніяких нарікань, нічого не турбувало.
АсобеннАя• 24 мая 2022
Менактру и Превенар 13 делали вместе все прошло незаметно и без проблем
Божий одуванчик• 24 мая 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Можно вопрос , а разве иммунитет в данном заболевании не пожизненный потом ?
Матраскин Брат• 24 мая 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Хворіла на ентеровірусний менінгіт. Менінгокок - це інший збудник, тому імунітету до нього немає. Але схильність є, тому треба робити щеплення..
Моль Молливна• 24 мая 2022
Взагалі без реакцій. На відміну від АКДС (хоча робили французькі) та КПК