osik22• 25 мая 2022

Нічого не розумію впо

Чоловік подав 20.04 в Дії заявку на Впо на себе і дитину, на нього довідка підтянулась, на дитину ні. Я двічі ходила в сільраду, говорили нічого не можемо зробити - чекайте. Вчора він отримав на себе 4 тис. на дитину ні. Сьогодні пішли написали заяву на дитину на ВПО, бо його в базі даних не виявилось. Поясніть, хто розуміє, це за березень і квітень грошей на дитину можна не чекати? Бо ми запитуємо в дівчат з сільради, вони незнають чи морозяться не зрозуміло.

Зі мною теж прикол, мені зробили довідку ВПО 25.04. Як виявилось потім, що треба було ще окремо писати заяву на виплати, мені ніхто не сказав. Я написала заяву десь тиждень назад. Це я за який місяць тепер отримаю гроші і чі отримаю взагалі щось?
Люблю море• 25 мая 2022
Якщо не в зоні бойових дій, то вже нічого

автор osik22 • 25 мая 2022
Ответ дляЛюблю море
Ні, ми з зони бойових дій
Люблю море• 25 мая 2022
Ответ дляosik22
Ні, ми з зони бойових дій
Значить буде
автор osik22 • 25 мая 2022
Ответ дляЛюблю море
Значить буде
Це за травень місяць? І виходить ми з дитиною отримаємо аж в червні?
Стрекозявка• 25 мая 2022
Ответ дляosik22
За травень. І не аж. Аж в червні ми отримаємо за березень, квітень. І то не факт
автор osik22 • 25 мая 2022
Ответ дляСтрекозявка
Наші знайомі отримали вчора за 2 міс., причому в різних куточках України
alyona_niki• 25 мая 2022
Я вчера только получила за март и апрель наконец. За май наверное нужно ждать в июне.
До 30 апреля можно было подать на выплаты за март и апрель
автор osik22 • 25 мая 2022
Ответ дляalyona_niki
Ну виходить ми ці гроші вже не отримаємо, я зрозуміла. Дякую
Стрекозявка• 25 мая 2022
Ответ дляosik22
Я за них рада, правда. А моя семья, все пять человек, ни копейки

автор osik22 • 25 мая 2022
Ответ дляСтрекозявка
Прийдуть, але коли
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 25 мая 2022
я мама і дитина всі однаково в один день подавали все, прописані за однією адресою, мамі прийшло нам двом ще ні
inneska-85• 26 мая 2022
Ответ дляosik22
Прийдуть, але коли
а почему ребенок в Дии не у вас, а у мужа? может у мужа и ребенка разные фамилии по документам?
автор osik22 • 26 мая 2022
Ответ дляinneska-85
В мене загран паспорта немає, а в чоловіка є, оформили на нього, бо в сільраду було важко потрапити. Я аж після них оформила