ША все! я пришла• 26 мая 2022
Ви б поїхали в Одесу?)
Не бачила свого чоловіка з початку війни . Опишу все коротко.
Вже дуже заскучила , сил немає.
Побачитись з ним можу ,але потрібно мені тоді їхати в Одесу ,інакше ніяк. Він зараз там.
Всі рідні відговорюють , кажуть чекати .Чекати з кожним днем все важче і важче . І не знаєш скільки ще чекати.
Тай розумію ,що прильоти бувають по всій країні , цікава ваша думка!
Вже дуже заскучила , сил немає.
Бабушка мороз• 26 мая 2022
Я приехала в Одессу с Мариуполя, тут вообще спокойно, все работает, очень много переселенцев. Не могу понять, что в Вами может случится за неделю. У меня родственники в Николаеве сидят и то не собираются уезжать.