Читаю що Польша також готується до нападу росії, вже не знаю чи варто їхати. Є такі що збераються їхати?
Ответ дляToonika
А при чем тут это? Лично вы ничего не увидите..
Ви про що взагалі?
Чашечка чая• 26 мая 2022
Ответ дляsnejs
Так а с чем они пойдут на Польшу, если и ракеты у них заканчиваются и оружие и воевать военные не хотят?
Хлама в виде ракет у них хватет
Чашечка чая• 26 мая 2022
Ответ дляsnejs
Да? А то постоянно читаю, что вот вот закончатся
Да! Точные заканчиваются, но любых других завались
Ответ дляsnejs
Це від початку війни говорять що майже не лишилось ракет, але вони кожного дня доказуть що в них ще їх багато, сирена за сиреной
Ответ дляLenina
Ага, на 5 день войны писали, что ракет максимум ещё на 3 недели, прошло 3 месяца, и походу ракет там хоть жопой ешь
Як би не прикро це звучало, але ми недооцінюємо їх ресурси і можливості, та тварь готувалась до війни роками, і ніхто не знає що воно ще задумало
Ответ дляLana.._
Кажуть, що немає там роботи. Ви знайшли?
Так. Платная не велика, 15 злотих в годину, але по 8 годин і не важка. Їдемо разом з чоловіком, бо вже третій місяць, як без роботи і він і я. Чоловікові платитимуть більше, але він по електриці розуміється. Там вже давно працює його брат. Ми самі зі сходу, тому іншого виходу нажаль немає ((
мария-f262• 26 мая 2022
Ответ дляOhio
Цікаво а як їде ваш чоловік
VivaForever• 26 мая 2022
Ответ дляLenakaBro
А то, что росия и Китай провели совместные учения военные. Запустили стратегические бомбардировщики никого не смущает? Это ж явный сигнал о партнерстве((...
Китай не идиоты
Ответ дляOhio
Порадьте, будь ласка, в яку сторону шукати не дуже важку роботу і по 8 годин, бо поки повно лише на заводи і склади у Стрикуві по 12 годин і з нічними.