Збираюся їхати з іншого міста з дітьми, термін проживаня скінчився, житло знайти не можу, а і знайти роботу(без дітей безліч варіантів ). Чи можуть якось допомогти? Якщо не вийде, то поїдемо в Україну.
Автор, а де жили? Поляки, що прихістили біженців отримають по 40зл від держави за кожного біженця (хтось вже отримав, хтось ще чекає).
Але зараз знайти безкоштовне житло майже не можливо, тут волонтери безсильні ( його фізично мало і за гроші). Це тільки шукати родину, що вас захоче прийняти. Але вони можуть попросити за це допомогу в господарстві або в домі.
Ответ дляSelena*
Нашим хозяевам так ничего и не заплатили за наше проживание ,на днях хозяйка опять ездила узнавать .
Сказали пора освобождать комнату ,так как в июне у сына отпуск ,он приедет со своей невестой , и дочка с женихом , и будет много людей
Ответ дляМарочка18
І я її розумію :( Без виплат від держави дуже важко утримувати чужих людей.
Ответ дляSelena*
Живу в сім´ї, але їм вже тяжко наше проживаня. Ще маємо кішку, яка є поблемою.
Vlada-Maria• 26 мая 2022
Ответ дляВера15
Автор, а скільки діткам?
Ответ дляВера15
Може, в якесь інше місто поїхати, де житло дешевше? Але я не знаю, в яке.
Де воно ще є то житло. Вам не захочуть здати з двума дітьми. Шукайте на підселення в багатокімнатну квартиру. Шукайте по великім містам в ФБ або на ОЛХ. В великому місті можна знайти роботу на кухні (прибирати або посуд мити). Ходити до наших прибирати квартири (але то нелегальна праця). Попросіть вашу польку поговорити з майбутнім орендодавцем (дати вам рекомендацію). Як ваша польська?
Ответ дляSelena*
Польську мову вмвчаю, але говорити мало що можу. Знайомі пообіцяли допомогти знайти квартиру і роботу. Тож моя проблема вже майже не існує.