Чули новину? 24 канал запросив якогось росіянина Каца, але люди взбунтувались в чаті ютубу, а потім Садовий сказав, що Каца більше не буде.
Хтось знає хто такий Кац і чого кацапів досі запрошують на українські канали?
Хіба Кац не на рускій мір і адіннарот?
Ответ дляМіражана
А він веде канал 2 місяці?
рашист переобувся в польоті
Ні , я просто почала дивитись Каца десь з березня, бо Арестович і Україна 24 вже не вселяла довіри - у них все добре і все супер, а там якось реальніше до правди і хроніки новин вони ведуть, які надають усі сторони і українська і російська і зарубіжні канали.
Ответ дляМіражана
Зараз язика прикусив, бо лізе в українську аудиторію, але минулі роки ніс рашизм і рускій мір в своїх відео. Подивіться на ютубі Загін Кіноманів МАКСИМ КАЦ - ЄДИНИЙ ’ХАРОШИЙ РУСКИЙ’?
А тоді скажіть чи думка про Каца в вас така ж сама.
Лучше дайте ссылку на его ролик, где он выступает против Украины. А то, что он призывал, что лучше дружить народам, да кто ж против был? Как раз он и критиковал политику путина, что вместо друзей получил врагов в лице украинцев.
Ответ дляIrpland
В нього є відео як боротись з російською пропагандою. Основний зміст - будь яке звинувачення, буде породжувати ненависть і звинувачення у відповідь. Якщо ти хочеш переконати людину, звинувачення не кращий шлях. Треба посіяти сумніви. Він чітко росказав як працює пропаганда і як з нею боротись. Він працює з аудиторією з рф «не все так однозначно», щоб переконати - що все однозначно, війна - то погано, а російські військові на чужій території - це зло і немає тому виправдання. Ви не дивились його відео, тому не буду з вами сперечатись.
Краще подивіться відео про Каца від Загону Кіноманів. Нащо того рашиста взагалі брати до уваги, та ще й інших переконувати? Він нам не друг, він патріот рашки.
Ответ дляChri$tinka
Я дивилася відео. Сперечатися не треба. Якщо його поради дієві, чому він не переконав рідний народ?
В нього мільйон підписників, в рф проживає більше ((( якщо дивились його відео, там є опитування людей, всі хто беруть інформацію з Інтернету - не підтримують війну, хто з телевізора - всі за.
Ellinnnaaa• 26 мая 2022
Страшно вас читать девочки... Совсем уже... По национальному признаку людей делите, ’кацапы’...Кац умничка, он для Украины в этой ситуации делает больше чем мы тут все с вами вместе взятые, а вы..
Ответ дляdarsi
Заявляти що Крим то рашка - це НЕ виступати проти України? Ти схоже така сама рашистка як і він.
Дружби з кацапами нам не треба і кацапи на українському тв теж, закрема Кац.
Nathalie27• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Складається враження, що тема створена, щоб рекламувати «Загін кіноманів»
Chri$tinka• 26 мая 2022
Ответ дляIrpland
І як це вплинуло на ситуацію з Україною?
Як конкретно це допомогло?
Його підписники можуть поділяти думку «війна - погано, Росія - добре, але Путін поганий, треьа прибрати Путіна і відродити велику державу».
Подивіться його історію і більш ранішні випуски та інтерв’ю.
Людина любить СВОЮ країну і це нормально. Але замашки «знищити Пу чужими руками і відродити велику державу» - є. Він НЕ за Україну. Він за Росію. Без Пу, але за Росію
Як конкретно це допомогло?
Ответ дляМіражана
О, началось в колхозе утро…
Я у вас просила ссылку на его ролик, где он это утверждает.
Ответ дляNathalie27
Ні, хай люди побачать хто такий Кац. А то багато його дивляться і не розуміють що то пропаганда, просто лайтова.
Нам задурених кацапською пропагандою українців вже достатньо. Це все вилилось в велику трагедію. Пора своєю головою думати, а не слухати харошіх кацапів.
Chri$tinka• 26 мая 2022
Ответ дляEllinnnaaa
Шкода, якщо Кац для України робить більше ніж ви. В мене інша ситуація. Без подробиць і вихвалянь. Але Кац робить для Росії
Ellinnnaaa• 26 мая 2022
Тю, с чего это? Я украинка, из зп. Капец, с ума там посходили. Те кто по нац. признаку людей ненавидят неосознанно играют на стороне Путина, подтверждая все его бредни. Берите пример с Зеленского, он не позволяет себе людей по нац признаку ненавидеть. Покажите интеллигентность нашей нации блин, не позорьте
Ответ дляEllinnnaaa
Нам нічого вже кацапам підтверджувати не треба, вони ВЖЕ проти нас воюють. Зараз їхня думка українцям має бути до сраки.
І українці мають ПОВНЕ ПРАВО ненавидіти кацапів.
Кацапи сьогодні вбили 5 місячного малюка в Харкові! Може йти з ними дружити, щоб не дай Боже, щось не те не подумали? До сраки їх думка про нас.
Ответ дляChri$tinka
Як конкретно це допомогло?
Та де ви там про велику державу набрались, він розповідає що за війну будуть розхльобувати його діти і внуки і каятись на колінах перед Україною, а рф чекає занепад та ізоляція. І краще зупинити раніше, ніж пізніше. Пишається нами і нашим президентом, наскільки Зеленський людяний і наскільки їх президент пу на питання від народу - починає принижувати людини і насміхатись.
Ответ дляIrpland
Автор ни одного видео от Каца не смотрела, нахваталась цитат из роликов Загона и все очерняет.
Ответ дляChri$tinka
Як конкретно це допомогло?
+100, Кац імперіаліст, це факт. Те що він став засуджувати війну, коли вона вилилась в санкції проти рашки, не робить його харошим. Цікаво чого стільки людей цього не розуміють(((
Ответ дляChri$tinka
Так для Росії в нього є відео про Бучу, жорстокі кадри і спростування всіх фейків, які рф писала ніби це постановка. Все що було в Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці - це правда. Ось що в його відео. В нього дуже чудова аналітика. Я часом ще Жданова слухаю, але саме структура та професіоналізм більше Кац імпонує.
Ответ дляdarsi
Може ще мені Соловйова почати дивитись, щоб знати що він гнида?
Після Бучі йти і дивитись кацапів і підтримувати їх... Це просто я не знаю.... В голові не вкладається
Ответ дляМіражана
Наоборот, он утверждал, что одна из главных проблем России это то, что они считают себя империалистами. Им постоянно надо миру что-то доказывать. В пример приводил Великобританию, она отказались от империализма и легче зажила.
Ответ дляIrpland
Тобто ви дивитесь контент, який розрахований на росіян і навіть не заперечуєте цього?