Міражана• 26 мая 2022

Мер Львова вигнав Каца з 24 каналу

Чули новину? 24 канал запросив якогось росіянина Каца, але люди взбунтувались в чаті ютубу, а потім Садовий сказав, що Каца більше не буде.
Хтось знає хто такий Кац і чого кацапів досі запрошують на українські канали?
Хіба Кац не на рускій мір і адіннарот?
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Тобто ви дивитесь контент, який розрахований на росіян і навіть не заперечуєте цього?
Це контент де відчувається професіоналізм, чудова аналітика - чому це так, а не інакше і в кожному відео - Україна переможе і чому вона переможе! І який крах чекає на рф після війни, приклади активації східний країн, які роздеруть рашку, як були заворушки після розпаду радянського союзу. Бо рф показала яка в них гавняна армія і цим однозначно скористаються інші. І це все з історичними прикладами та паралелями.
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Боже, треба йому пам´ятник поставити, кацап визнав звірства свого народу.
Наведіть приклади кацапів, які визнали звірства в Бучі і показали це іншим, чи росіяни канал 24 дивляться? Те що він показує новини правдиво ( один з не багатьох) це великий плюс йому.
Kissolka• 26 мая 2022
Меня Максим Кац успокаивает лучше Арестовича.Смотрю его с апреля месяца и очень благодарна ему за его видео и благодарна тем людям, которые дали ссылку на него. Благодаря его публикациям находятся слова, которыми я могу оперировать в спорах с упоротыми россиянами. После того как даю им ссылки на видео Каца многие умолкают и просто не находят слов, как возразить. Говорю, вы можете не верить украинским и зарубежным СМИ, считая нас заинтересованными лицами, но вот послушайте вашего соотечественника. Очень легко и доступно объясняет. Очень классное видео есть у него ’Агитропром. Как спорить о вторжении в Украину...’ Может хоть у кого-то из россиян откроются глаза на происходящее. Поэтому я считаю что он очень много полезного делает для нашей Украины. Не нужно в себе взращивать ненависть к людям, которые делают доброе дело для нас, только лишь за то что они русские и любят свою страну, и знают что эта война губительна для России. Он выпускает видео для российской аудитории, а не для того чтобы нам, украинцам, показать, что не не все россияне плохие, видите, я за вас, за Украину. А если кто-то из украинцев не желает принимать добро, и еще больше разжигает ненависть, то это его право. Но к сожалению ненависть к хорошему не приводит, наоборот отвернет от нас здравомыслящих россиян, которые будут и вправду говорить, они там в Украине все нацики, они нас ненавидят, они разжигают русофобию. А ведь Россия и россияне никуда не денутся, на другую планету их не переместишь, она навечно наша соседка. И если мы не хотим вечно с ними воевать, то нужно показывать им, что мы им не враги. Не отворачивайте от нас здравомыслящих россиян. Они несут здравомыслие в свой народ.
Ifsogirl• 26 мая 2022
Чем больше переубежденных - тем меньше желающих идти с нами воевать.
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляKissolka
Чого у всіх любителів Каца одинакові аргументи ’він мене успокоює’. Там що 25 кадр?
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляIrpland
Вам не приходило в голову, що якщо його ще не посадили на 15 років, то він в рашці комусь потрібен? Там садять за одиночний пікет з пустим листком. А тут Кац з півтора мільйонами підписників розказує як рашка програє? Серйозно?
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
В Загону Кіноманів є кусок його відео.
Так він часом з сарказмом говорить цитати пропаганди, наскільки ця пропаганда тупа і не логічна. Тому тільки повне відео.
KateSavch• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
+100, Кац імперіаліст, це факт. Те що він став засуджувати війну, коли вона вилилась в санкції проти рашки, не робить його харошим. Цікаво чого стільки людей цього не розуміють(((
Вы ж никакие видео каца не смотрели, кроме урывков в загоне киномана.
Он с самого первого дня осуждал войну, с 24 февраля, еще до каких-либо санкций. И до 24го тоже говорил о бредовости идеи начать войну.
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Він в Ізраїль виїхав з вагітною дружиною
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляKateSavch
Рашист переобувся. Наша пісня гарна нова, починайте її знову. Є факти, де він казав що Крим то не Україна і нам треба змиритись.
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Це міг бути сарказм, він часом перекривляє цитати пропаганди, дайте повне відео Каца, де він підтримує анексію Криму?
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляIrpland
Це неправда.
Kissolka• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Успокаивает тем, что говорит, что Украина победит. Это главное. И это он говорил даже до начала войны (пересмотрела его прошлые видео). Потому что в последнее время сводки с фронта как-то не радуют. Но он конечно не Настродамус, не пророк. Но его вера в нас, в нашу армию меня лично настраивает на оптимизм. Очень надеюсь, что его прогнозы относительно будущего Украины будут сбудутся. Особенно вдохновили его видео сравнения Украины и России. Что война Украины с Россией - это война молодости со старостью, война нового со старым. А ведь и вправду Россия все глубже и глубже уходит в прошлое: возрождение СССР, пионерия, символ страны - старушка с красным флагом, все российское правительство старики, в общем деградация. В двух словах не перескажешь, да и лучше Каца не вряд ли смогу передать то вдохновение, которое он передает своими видео. Реально после его видео я стала больше гордится, что я - украинка, что за нами будущее.
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляKissolka
Якщо він така хороша людина, яка поставила собі мету в житті відкрити очі іншим росіянам, то поясніть на біса він пхається на українське ТБ? Він громадянин РФ і працює на російську аудиторію, що вище підтверджували навіть його підписники. Що йому треба від України?
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2022
Ответ дляdarsi
В 2014 его не смотрела. В начале года, перед войной, у него вышел ролик про те события. Как раз все по делу- и про зелёных человечков в Крыму и про сепаратистов на Донбассе, щедро оплачиваемых из рашки. Аннексию Крыма он осуждает.
важливо саме як тоді оцінював: якщо так як собчачка з навальним, ’крим український, але віддавати не будемо’ - то нафіг, черговий псевдохороший рашист
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2022
Ответ дляIrpland
Ні , я просто почала дивитись Каца десь з березня, бо Арестович і Україна 24 вже не вселяла довіри - у них все добре і все супер, а там якось реальніше до правди і хроніки новин вони ведуть, які надають усі сторони і українська і російська і зарубіжні канали.
тобто ви не слідкували за ним всі ’8 лет’ (с) ?
Kissolka• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Без понятия, он прется на наше ТВ или может его пригласили. Аудитория у него большая. Украинские каналы мне кажется больше были заинтересованы в том, чтобы с ним пообщаться, для поднятия своего рейтинга. Он умный, очень хорошо знает историю, речь у него очень грамотная (прям бальзам для ушей), четко выражает свои мысли, не мычит, совсем не скучный (а на нашем ТВ есть много скучных неинтересных собеседников, которых приглашают, но слушать их неинтересно). Видео Каца многие ждут каждый день (ну я так точно из их числа). Поэтому мое мнение, что это его наши пригласили. Могу ошибаться. Если я ошибаюсь, то я не смогу вам ответить на ваш вопрос.
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2022
Ответ дляEllinnnaaa
Страшно вас читать девочки... Совсем уже... По национальному признаку людей делите, ’кацапы’...Кац умничка, он для Украины в этой ситуации делает больше чем мы тут все с вами вместе взятые, а вы..
а нас не кацапи зараз убивають, катують??
zybnayafeya• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
Загін Кіноманів розібрав заяви Каца і виходить, що він кацапський імперіаліст, який вірить, що ми з кацапами один народ. Нащо нам той Кац треба? Я в шоці що таких людей запрошують на наші канали.
Шановна,вы по какой методичке говорите?
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляKissolka
Я просто щиро надіюсь що ви не берете близько до серця те, що каже патріот рашки, бо він патріот рашки, а не України. І інтереси рашки в нього завжди будуть на першому місці.
Ви повинні про це пам´ятати.
Ви все ще на орбіті російського медіапростору, це погано, якщо в вас немає критичного мислення.
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2022
Ответ дляEllinnnaaa
Тю, с чего это? Я украинка, из зп. Капец, с ума там посходили. Те кто по нац. признаку людей ненавидят неосознанно играют на стороне Путина, подтверждая все его бредни. Берите пример с Зеленского, он не позволяет себе людей по нац признаку ненавидеть. Покажите интеллигентность нашей нации блин, не позорьте
Тобто ви досі не ненавидите тих, хто на нас напав?
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вони там всі одним миром мазані. Як в нас кажуть - російський лібералізм закінчується там же починається українське питання.
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Взагалі новинами не дуже цікавилась, а потім війна, телемарафон якось все буде супер, але новини з місцевих чатів Ірпеня були жахливі, потім почала читати американські - там як би ВСУ не оборонялись чудово, але за всіма законами воєнної справи програють або через пару годин або через пару днів. Потім відео Каца - Київ не візьмуть і чому не візьмуть з висвітленням з обох сторін. Аналітика та професіоналізм. Не можу поки для себе знайти український контент. Жданов часом, але розбору великої політики малувато. Може порадите, кого ви слухаєте?
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2022
Ответ дляKissolka
людина може бути професіоналом своєї справи, може бути навіть антипутінцем, але все одно - просувати по-тихому свої імперські ідеї
Irpland• 26 мая 2022
Ответ дляМіражана
А що українське телебачення нікого з росіян не показували і не брали інтерв‘ю під час війни? Він перший?
автор Міражана • 26 мая 2022
Ответ дляIrpland
Я знаю що не перший, але я проти таких інтерв´ю. Це дикість. Особливо коли ті нібито ліберали починають вчити українців як жити, коли в своїй країні порядок не можуть навести. Хай не лізуть до нас і залишать в спокої. Ми самі розберемся що нам робити і без російських лібералів. З великою підозрою ставлюсь до всіх хто лізе до нас в телевізор.
Irpland• 27 мая 2022
Ответ дляМіражана
Ви повинні про це пам´ятати.
Я не можу знайти український контент такого рівня. Він заставляє людей думати, аналізувати, а не жити тільки емоціями. Особливо після нічних сирен та обстрілів його слова, що Україна переможе, інакше бути не може, історія циклічна, колись це закінчиться і перемога буде за ВСУ. Україну чекає економічне піднесення. Порадьте ваш канал.
Irpland• 27 мая 2022
Ответ дляМіражана
Ви маєте на це право
Kissolka• 27 мая 2022
Ответ дляМіражана
Ви повинні про це пам´ятати.
Я не хочу вечно жить в состоянии ненависти и войны с Россией, и для своих детей этого не хочу. Взращивание ненависти приведет к еще большей ненависти, своей ненавистью мы только подкармливаем войну. Чем больше будем русских ненавидеть, тем больше у русских будет причин нас убивать с чистой совестью, как наших врагов. К сожалению, на протяжении многих лет российская пропаганда расчеловечивала украинцев, поэтому россияне и творят таких зверства у нас, хуже фашистов, потому что считают нас недостойными жить. И взращивая в себе ненависть мы расчеловечиваемся и сами этим помогаем Путину, работаем на путинскую пропаганду
автор Міражана • 27 мая 2022
Ответ дляIrpland
Я рідко коли дивлюсь блогерів, не дуже їм довіряю. Як пишуть тут на форумі, прекрасні вірусологи раптом стали прекрасними військовими експертами.
А так деколи - Тарас Білка, Рагулівна. Про ситуацію на фронті - Стерненко і Бутусов.
Є в мене ще один англомовний автор в твіттері, якого читаю через Гугл перекладач, бо не дуже в англ. В нього прекрасна аналітика ситуації в цілому, стосунків наших країн і культур, чому кацапи роблять те що роблять і інше. В нього є тред за 27 лютого де він по пунктах розказує чому кацапи програють цю війну. Чудова стаття про Пушкіна і Шевченка і тд.
https://threadreaderapp.com/user/kamilkazani