Plnm• 26 мая 2022

Загроза на Волині та Рівненщині збоку Білорусі - надіюся це фейк

Загроза на Волині та Рівненщині збоку Білорусі.

«Нам підтвердили співробітники СЗГ, ГУР, СБУ та деякі частини ЗСУ те, що готуються масштабні провокації вздовж кордону з Волинню, Рівненською областю, Київською, Чернігівською областями. Ці провокації спрямовані на те, щоб створити імітацію наступу за допомогою ракетних та артилерійських ударів, а також груп ДРГ. Повідомляється, що росіяни хочуть створити зону за 10-20 кілометрів від кордону, де відбуватимуться локальні сутички.

Супроводжуватися це буде ракетними ударами по всій країні (критична інфраструктура).

Зроблено це для того, щоб відвернути угруповання військових у сферах проведення ударів від іншої проблеми (тут немає уточнення, швидше за все Донбас) і не дати відтягнути війська від тієї місцевості» - ЗМІ
—————————
Що робити , не знаю 😓😓😓😓😓 це правда чи вкид для паніки
bananos• 27 мая 2022
Це фейк, закрийте тему
автор Plnm • 27 мая 2022
Ответ дляbananos
Це фейк, закрийте тему
Де ви читали ?? Я ніде не нашла , навпаки навіть ТСН написав про ракети 😥😥
Дресса• 27 мая 2022
Ответ дляPlnm
Oleksa1551• 27 мая 2022
Нам все равно, мы на войне. Могут и панику сеять, могут и нападать, могут и отвлекать,а могут и нагнетать и дезинформировать. Мы ко всему готовы.
_Alekssandra_• 27 мая 2022
Ответ дляPlnm
Ну хто може Вам точно відповісти на це питання? Ну подумайте. Немає такої людини, що б розвіяла ці фейки чи підтвердила.
Я також начиталася цього і мені не по собі.
Polz• 27 мая 2022
Іскандери на кордон вже підтягнули...
oneself• 27 мая 2022
Ответ дляbananos
Це фейк, закрийте тему
блин, кому верить? мне страшно
Дресса• 27 мая 2022
Ответ дляoneself
блин, кому верить? мне страшно
А кто сейчас знает правду? Почему вы утверждаете что не фейк?
bananos• 27 мая 2022
Ответ дляoneself
блин, кому верить? мне страшно
Це фейк
lilykas• 27 мая 2022
Это вранье,фейк,неправда!Ложь!
Crazy lady• 27 мая 2022
Автор,Вы странная.....
До этого страшно не было?
Люди живут под обстрелами,в стране война,’прилитеть’ может от куда угодно в любой момент, если сильно страшно,то можно улететь на Марс))
bananos• 27 мая 2022
Ответ дляДресса
І ви панікьор
росам• 27 мая 2022
Автор, разделяю ваше волнение. Мы с Донецкой области, сейчас у родственников в Днепропетровской. Мужу предложили работу в Луцке и уже собрались ехать в ближайшие дни. А сейчас читаю новости и мне очень не по себе.
Polz• 27 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
Автор,Вы странная.....
До этого страшно не было?
Ну тут мова не про прилетить, а що білоруські війська зайдуть на нашу землю і окупують її. Прилітало з неба, а тут мова, що будуть фігачити з неба, моря, з землі
СИРЕЛИ• 27 мая 2022
Ответ дляoneself
блин, кому верить? мне страшно
Всем сейчас страшно. Держимся, молимся. О защитниках наших, о стране, о себе. Присоединяйтесь !
Дресса• 27 мая 2022
Ответ дляbananos
І ви панікьор
Я то почему паникёр? Эта девушка написала сначала- это не фейк. .. а потом отредактировала комментарий)) вот я и спрашивала у неё.
Polz• 27 мая 2022
Ответ дляросам
Луцьк далеко від Білорусі. Саме місто дуже гарне, вам сподобається.
Crazy lady• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Они за две минуты не зайдут, если что - успеете эвакуироваться!
alena2013• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Іскандери на кордон вже підтягнули...
Муж говорил, что в новостях сказали, что ими собираются обстреливать ЗУ.
росам• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Дякую. Просто страшно, що будуть бити ракетами з Білорусі по Луцьку, Львову та Рівному. Я таке читала в телеграм. Дай боже що б то були фейки
Lilittte• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Нет у них сил идти ещё и оттуда.
Просто имитируют бурную деятельность обтягивая нашу армию с юго-востока
bananos• 27 мая 2022
Ответ дляalena2013
Він говнокомандувач ?
alena2013• 27 мая 2022
Ответ дляbananos
Він говнокомандувач ?
Вы читаете по диагонали? В новостях сказали!
Lilittte• 27 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
Если бы ещё проблем с бензином не было
lilykas• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Іскандери на кордон вже підтягнули...
На сколько км они бьют?
PinkyPink• 27 мая 2022
Ответ дляросам
В ракет така дальність, що вони можуть по Луцьку, Львову і тд бити і з Росії , і з Криму, і з моря. Розгортання того іскандера в Білорусі погоду не змінює
Polz• 27 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
Якщо чесно, то сумніваюсь. Просто в перший день ми не змогли нікуди виїхати. Чоловік забрав авто, був далеко, автобуси не ходили, всі знайомі повтікали, черга на заправку була декілька км.
alena2013• 27 мая 2022
Ответ дляbananos
Він говнокомандувач ?
Россия продолжает использовать территорию Беларуси для нанесения ракетных ударов по территории Украины. Враг переместил пусковые ракетные установки ’Искандер’ ближе к границе Украины — в район Лунинец Брестской области, в 50 км от Украины.

Как отмечают в Генштабе ВСУ, перемещение ’ Искандеров ’ может означать увеличение ракетных ударов по западу Украины.

Об этом в четверг, 26 мая, сообщил заместитель начальника Главного оперативного управления Генерального штаба ВСУ Алексей Громов.
Polz• 27 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Ракетами вже били по Луцьку, Львову.... Я думала іскандери обстрілюють території, які поблизу, ну там км 50
PinkyPink• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Ні, дальність 500 км крилаті ракети з іскандера