Евга-9246• 27 мая 2022

А ви ще вірите в перемогу України?

Я так. Незважаючи ні на що. Думаю, сьогочасний песимізм - то просто така фаза війни. Писали ж всі, що в кінці травня буде важко, от і важко.
Результат:
вже голосів: 1754
1329 (75.77%) Вірю
425 (24.23%) Не вірю
автор Евга-9246 • 27 мая 2022
Це я просто прочитала ось таке тут тільки шо. Хочу залишити собі цей скрін, щоб тикнути потім його автору і посміятися
bestiya143• 27 мая 2022
Никто не знает, давайте честно. Надеюсь муж вернётся живой и здоровый, с победой!
Manumycat• 27 мая 2022
Вірю в нашу перемогу І всім раджу не падати духом, все буде Україна
bestiya143• 27 мая 2022
Ответ дляManumycat
Изначально был лозунг все будет Россия, ещё в 2006 году, я его не употребляю.
ExpertSolutionsService• 27 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Жизнь в кайф• 27 мая 2022
Кроме пессимистов, оптимистов и реалистов появились ещё и машинисты.
Polz• 27 мая 2022
Вірю в перемогу. І вірю, що після війни років через 20 Україна буде жити краще Німеччини. Але якою ціною! Тисячі життів
olgabaluta• 27 мая 2022
Верю, однозначно! 🦋🌕 Но наблюдать за ситуацией буду с курортов Германии и Швейцарии ! !
kate101015• 27 мая 2022
Ответ дляbestiya143
сили й мужності Вашому чоловіку! нехай повертається зовсім скоро з перемогою!))))
bestiya143• 27 мая 2022
Ответ дляkate101015
Дай бог 🙌 каждый новый день, как новая жизнь.. благодарю!
@ альонка@• 27 мая 2022
Я не вірю,я маю надію
Реально дивлюся і розумію, що нам потрібна на допомога ,різна допомога,це не гра,це війна,а весь світ в своїй більшості цього не розуміє(((
автор Евга-9246 • 27 мая 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
kate101015• 27 мая 2022
вірю і молюся, зараз за кордоном, розумію, що нічого не можу змінити, але дуже болить і сльози котяться, коли бачу, як тут всі живуть щасливо, а моя Батьківщина страждає...

з початку війни ще сильніше повірила в Бога, а без молитви на ніч не засинаю вже...
Valia13• 27 мая 2022
Приходится верить и наеятся
У меня там муж.
Не верят тебе, у кого там нет мужа , брата, свата ...
Я каждую ночь ложусь спать, надеюсь и верю !
peterman• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Ага! А хто нам заважал жити після розвалу СРСР?
Рашка на себе всі борги республік взяла.
Але ж нам треба красти і красти. А зараз схаменулися, але вже запіздно,мабуть(
Хоча... Якщо волонтери вдягають наших хлопців у той час, коли в країну йдуть мільярди доларів... Питання чисто ріторичне, мабуть
bestiya143• 27 мая 2022
Ответ для@ альонка@
Я не вірю,я маю надію
Все будет хорошо! Слышите? Не нужно желать зла, смерти. Это не работает, а сейчас тем более нельзя так. Делаем себе мира! Благополучия! И только! Не Васе пупкину, не соседке&сепаратстке. Только добра себе, иначе не работает. 🙌
Вэнди Стар• 27 мая 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Автору все равно не ’ зайдёт’))
Rubiii• 27 мая 2022
Ответ дляpeterman
А развал был?
trial80• 27 мая 2022
Вірю і чекаю на свого чоловіка!!!
peterman• 27 мая 2022
Ответ дляRubiii
А развал был?
Это все,что Вас на данный момент беспокоит?
Tekila_• 27 мая 2022
Ответ дляpeterman
рашка не только долги на себя взяла, но и многие привелегии.
Man-Gust• 27 мая 2022
Лишь бы эта победа не была на выжженной земле вместо городов с кучей убитых людей и оставшихся нищих бомжей.
Rubiii• 27 мая 2022
Ответ дляpeterman
)))))
Polz• 27 мая 2022
Ответ дляpeterman
Мішали ті, хто крали. Тотальна корупція
WomAnn• 27 мая 2022
Честно.., не знаю. Но больше верю, чем нет.
А вот в экономические развития нашей страны совсем не верю, даже если и победим сами же все и про..м.
Не пойму откуда такое бездарное экономическое управление. Мало верится в изменения и в борьбу с коррупцией
@ альонка@• 27 мая 2022
Ответ дляbestiya143
Не можу не бажати після того,як в нашу родину ці тварі принесли смерть..27 ...дитини немає...для багатьох це кінець...я розумію про що ви,але це неможливо, зараз це неможливо........
Жизнь в кайф• 27 мая 2022
Ответ дляВэнди Стар
Автору все равно не ’ зайдёт’))
А мне это и не надо.
@ альонка@• 27 мая 2022
Ответ дляtrial80
Вірю і чекаю на свого чоловіка!!!
Обіймаю тебе...
Вэнди Стар• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Мішали ті, хто крали. Тотальна корупція
фамилии, а главное, приведенные в исполнение приговоры, где??
peterman• 27 мая 2022
Ответ дляPolz
Мішали ті, хто крали. Тотальна корупція
І Ви вважаєте,що,навіть, після перемоги, вона кудись подінеться?