Закриваю нажаль свій магазин. Дуже тяжко, сумно і повний страх як бути далі. Почалися панічні атаки. Залишається тільки інтернет магазин, але без стаціонарного магазину продажів буде менше.
потрібно рухатися далі. От я людина яка ніколи раніше нічого не мала спільного з IT сижду і думаю як почати вчитися та з чого взагалі почати. Та як почати. Може дівчатка підкажете )))
Ответ дляlovely
Також, дуже знизився заробіток((. Навіть не знаю в який бік рухатися, щось треба думати.
А ким працювали?
Ответ дляOnyx83
Между интернет-магазином и it - пропасть. Как и до первых доходов от айти. В смысле, я не осуждаю выбор ни в коем случае, осваивать новое, учиться всегда хорошо и полезно, но это точно не близкий путь поправить доходы, потому что один источник отвалился.
Прірва це мяко кажучи
Ответ дляOnyx83
Розумію. Магазин всерівно буде тільки онлайн тепер).
Є багато напрямків айті, так важко але починати щось нове завжди важко)
Ответ дляtibioka
Автор, що продавали?
Дитячі візочки. Покупців майже не має. Тоб то якщо порівняти з минулим роком то це мега крута різниця. Аренду підняли, проїзд значно здорощав, а покупців майже немає. Курс валюти міняється, покупці в шоці від підвищення цін.
Бізнес майже зупинився в Україні.
Зараз для себе проходжу курси, можливо це стане моєю новою роботою) але не впевнена, маю надію повернутися і продовжити саме своє діло.
Ніколи не сиділа, навіть, коли дуже хворіла і не мала можливості виходити з дому, то почала щось робити, що дозволило не бути залежною від чоловіка та будь-кого.
Зараз теж пашу, щоб не проїдати грощі в чужій країні.
Десь щось обов’язково придумаю.
Є бажання, є розум, є обов’язки.
Все буде добре :)
Десь щось обов’язково придумаю.
Є бажання, є розум, є обов’язки.
Все буде добре :)
Ответ дляЕвгения-8404
Мабуть зараз б.у краще купувати будуть. Але все одно, не розумію невже дітей не народжують ті, хто завагітнів ще до війни?
Ответ дляtibioka
Багато хто покинув країну. Також багато хто краще купить бу бо нові дійсно зросли в ціні. Інша частина або почали купувати зовсім Китай вже або по іншому виходять з положення.
Fotografkiev• 27 мая 2022
Ответ дляtibioka
Ось вони якраз напевно і будуть бу здебільшого купувати. У моїх дітей і до війни майже усі візочки бу
chudo-mama• 27 мая 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Попробуйте зарегистрироваться в SheCodes. Мне кажется, они продлили бесплатную программу для украинок, если пройдете и знаете английский. Обучение на английском, но очень классно все построено. Начинаете с курса Basic (3 недели) и понимаете, нужно вам дальше или нет.
Ответ дляchudo-mama
Дуже дякую_)
Я вчитель. На офіційній роботі дали зп за травень і відпускні. І ця сума менша ніж мала б бути тільки зарплата за травень без відпускних до війни
. Тепер ці гроші треба розтягнути до кінця вересня мінімум.
Усі онлайн - підробітки дружно заглохли. А я раніше писала багато контенту для дистанційних шкіл. Зараз усі проекти заморожені.
Якась печаль. Сьогодні провела останній дзвоник і ридали разом із дітьми. Не через гроші, звичайно. Дивилися фото за минулий рік. І їх так мало.
то карантини, а тепер війна.
Останній дзвоник завжди найрадісніший день у навчальному році, а сьогодні так важко на душі. І чого чекати далі...
. Тепер ці гроші треба розтягнути до кінця вересня мінімум. Усі онлайн - підробітки дружно заглохли. А я раніше писала багато контенту для дистанційних шкіл. Зараз усі проекти заморожені.
то карантини, а тепер війна. Останній дзвоник завжди найрадісніший день у навчальному році, а сьогодні так важко на душі. І чого чекати далі...
Black Umbrella• 27 мая 2022
Заработок упал до 0.
У меня и у мужа.
Весело не то слово.
Перспективы печальные.
У меня и у мужа.
Весело не то слово.
Перспективы печальные.
Best hit Bonanza• 27 мая 2022
Из ай сферы хорошо работают только курсы, которые зарабатывают на продажах. В ай Ти нужны с опытом, а т.к в Украине много бизнеса заглохло и айтишники даже с опытом многие остались не удел. Вы продавец, ищите ликвидный товар, возите, продавайте. Не нужно впадать в уныние
kollarova-oksana• 27 мая 2022
Ответ дляgizma2019
думаю поступить в универ на строительный
С 0 учиться? Я строитель и опытом работы 10л рабочей специальности, 18л инженер , работу уже нашла посмотрим что получу за 9д мая .
Ответ дляkollarova-oksana
ну, я юрист в строительстве, немного ориентируюсь как сметчик, но не могу им быть при отсутствии сертификата сметчика, вот потому и решилась поступать, тем более меня давно отправлял работодатель, а в этом году еще и условия поступления легкие
kollarova-oksana• 27 мая 2022
Ответ дляgizma2019
Я сметчик , там не немного надо ориентироватся , а знать технологию прошла это все опытом , да и сборников много разных с нормами и направлений работала за 18л в разных и да у меня нет сертификата т.к в проектных он не нужен ответственный Гип , частные комании тоже , только кто с бюджетом связан тогда да , я сейчас в службу заказчика бюджет устроилась если останусь пошлют на сертификат .
Ответ дляkollarova-oksana
в Киеве?
ну я с авк имела дело, но реально немного, вот и хочу выучиться, а серт нужен, много где при его наличии зп выше, по моим наблюдениям