toma45• 27 мая 2022

Підкажіть хто в Німеччині

Жінка 40 років з дитиною 10 років та двома батьками пенсіонерами...
Хочуть виїхати до Німеччинни....чи є шанси нормально влаштуватись?
Працювати готова, але мови не знає
На яку допомогу, зп можна розраховувати...чи вистачить на життя
KateFrosty• 27 мая 2022
Я не в Німеччині, але якщо працювати буде тільки жінка, то буде важко.

Liubov_22• 27 мая 2022
Ответ дляKateFrosty
Не будет. Пенсионеры получат социальную пенсию по 450 евро и оплату квартиры. На ребенка государство доплатит 219 детских,+ алименты от государства, около 300 евро, если женщина будет работать и отец не платит или платит мало. Зарплату сейчас платят минимум 12 евро в час, даже за уборку. Одинокая мать платит меньше налогов, поэтому чистыми это 1500 в месяц.
YanaVkiev• 27 мая 2022
Ответ дляLiubov_22
Так дохід виходить більше,ніж у нас:)
Тільки який їм зиск наших пенсіонерів забезпечувати?
Liubov_22• 27 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Так дохід виходить більше,ніж у нас:)
Всех, кто приехал, уже обеспечивают.
Liubov_22• 27 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Так дохід виходить більше,ніж у нас:)
Тут по другому относятся к пенсионерам, они не нахлебники, а потребители товаров и услуг. Старики тоже беженцы, конечно их жалеют в двойные.
Yulia-3262• 27 мая 2022
Розповідаю. Я в Німеччині. З донькою 9 років. Приїхала до знайомих німців в їх окрему квартиру, знала адресу куди поїду в разі війни ще за тиждень до 24лютого. Окрема квартира Це великий плюс. В містечку є ще понад 70 жінок, живуть в гуртожитку в окремих кімнатах. Зняти окрему квартиру людям без німецької надзвичайно складно! Практично нереально. У власників будинку де я живу ще є 2 вільні квартири, сказали що соціальщикам здавати не будуть, занадто багато стресу від бюрократії з державою.
В гуртожитку умови непогані.
Допомога від держави 330 євро на людину.
За місяць 650 євро на мене з донькою. На них можна жити і вчити мову.
Робота без німецької мови - прибиральниця, помічниця на кухні. +400 євро в місяць максимум, але якщо будете ходити на таку підробітку часу на вивчення німецької не буде.
Беріть з собою гроші, першу допомогу можуть перерахувати й через 2.5 місяця. Готівки має бути тисячі 1500 на вашу кількість людей щоб дуже скромно харчуватися на перші 2 місяці.
Важко дуже. Повернемося додому як тільки чоловік дасть вказівку
annaannaannaannaanna• 27 мая 2022
Уже увеличили выплаты, с 1 июня 400€ на человека, мои родители сегодня получили
Protruziya• 27 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Так дохід виходить більше,ніж у нас:)
По параграфу 24 - да, так положено.
golgap• 27 мая 2022
Пенсійний вік в Германії - 67 років для жінок і чоловіків. Якщо ваші батьки такого чи старшого віку, то вони будуть отримувати від держави грошову допомогу. Якщо вони молодші - 66 років і менше, то вони відносяться до працюбчого населення і мають іти працювати.

AnnaOst• 27 мая 2022
Ответ дляgolgap
Не так. Если человек на пенсии в Украине, то будет получать соц помощи в Германии. Он может работать по желанию, но не обязан. Это информация от Джобцентра по моей маме, которой 63 года, ей нужно оформляться в социал амт, а не в Джобцентре и работать только если хочет
golgap• 27 мая 2022
Ответ дляAnnaOst
Можливо це в вашій землі. В нашій, якщо тобі немає 67 років спочатку тебе відправляють на курси німецької мови, через 3 місяці пропонують роботу. Кожного разу, як ти відмовляєшся від запропонованої роботи, з соціальної допомоги знімають 30%.
Автору рекомендую дізнатися умови перебування в конкретній землі і в межах конкретного регіону. Навіть в межах однієї землі, в різних регіонах різний порядок оформлення, перебування і розмір виплат.
paradise@email.ua• 27 мая 2022
Ответ дляAnnaOst
Подскажите, в какой земле не заставляют работать наших пенсионеров, пожалуйста
AnnaOst• 27 мая 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Саксония Анхальд
Я_н_а_• 28 мая 2022
Ответ дляYulia-3262
В гуртожитку умови непогані.
Нашла квартиру без знания языка, спасибо гугл переводчику
Liubov_22• 28 мая 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Нигде больше не будут заставлять, государство будет отменять все штрафы на год. Можно раза 4 ходить на курсы немецкого, если каждый раз не сдавать экзамен. Это года на два затянется, а там уже и 65 лет, возраст ранней пенсии.