thumbelina_la• 27 мая 2022

Підлітки курять на дитячому майданчику

Курять, матюкаються і ломають диски. Просто бидло і свині!
Я підійшла сказати «оце усе, що ви тут насмітили прибрати за собою».
Всі зробили вигляд, що мене не чують, а одне чудо 12 років від сили співає мені «ах какая женщина, мне б такую»
Які моі розумні дії повинні бути в такому випадку?
Зібралися йти, я знову до них підійшла і на підвищених тонах наказала прибрати, вони зібралися і пішли союі тупо.
Я не вмію скандалити. Як себе поводити в таких випадках?
І чому діти 11-14 років тусуються бандами на майданчику для дітей. Чи це також вважаються дітками?
Як з ними спілкуватися, щоб мене почули?
Для відому, мені 35 і виглядаю я на 35. Тобто, іхня реакція не зумовлена тим що я виглядаю неповнолітньою. Доросла тьотя для них, а реакції нуль. Виховували іх вовки напевно. Накипіло!
double-mama• 27 мая 2022
Звоните в полицию, материться и курить на детской площадке,а тем более детям, запрещено.
Ну а гулять на детской площадке, не портя ее , имеют право абсолютно все.
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Вони її не псують, вони просто біля неі смітять ломаними дисками
double-mama• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Это тоже делать нельзя и полицейский патруль или участковый должны решить эту ситуацию
Somik• 27 мая 2022
Я помню как нас в 13-15 лет бесили такие тётки как вы 🤣
double-mama• 27 мая 2022
Ответ дляSomik
Все друг друга бесят, но правила поведения в общественных местах никто не отменял
mena• 27 мая 2022
варіанти дій:
знімайте фото/відео, викладайте в домовий чат
викликайте патруль на паління та вживання нецензурщини в громадському місці

а Ваші вербальні гучні посилання згідно зу є посяганням на права неповнолітніх. тож краще закінчити непродуктивні розмови, тим паче Ви нервуєтесь.
Somik• 27 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Не нудите) помню таким орущим с командным тоном хотелось делать назло, хотя мы сто раз были неправы. И наоборот-выходила как-то соседка на этаж , где мы курили и на гитаре играли и просила, ребят, у меня ребёнок , можете потише и не сорить- чудо, мы тут же уходили) Такая психология подростковой толпы.
kll lena• 27 мая 2022
Сказати ввічливо, що тут гуляють малі діти і ви простите їх поводитись чемно, а також прибрати сміття аби малі не травмувались. Якщо відмовлять дзвонити при них до поліції.
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляSomik
А я пам‘ятаю, що в 13 років ми тусили не там де малі діти.
Я ніколи в житті жодного папірця чи етикетку не викинула на вулиці, все в кармани чи рюкзак!
А зараз збираю за свинями чуже, якщо хочу щоб під моім забором і на вулиці було чисто!

Глядіть тільки своіх виховайте нормальтно, а не «ой і ми такі були, милота»
prosto_mama_• 27 мая 2022
Ответ дляSomik
100%
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляSomik
«Ребят, можете..?»
Ніхера собі. «Будь-ласочка, дуже прошу, благаю» не треба сказати?
Somik• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady

Мой сейчас повоспитаннее ваших будет)) мы просто росли в 90-е)
Somik• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
«Ребят, можете..?»
Ну продолжайте в том же духе)
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляSomik
Якщо для вас така норма, то смію сумніватися
prosto_mama_• 27 мая 2022
С подростками нужно уважительно. И они ответят тем же. (Чаще всего).
На работе часто общаюсь с подростками. И когда к ним отношение плохое,то у них прям протест. А когда с уважением,как со взрослым общаешься,то они отвечают тебе так же.
Somik• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Где вы прочли про норму?)
Алина-1240• 27 мая 2022
Хотите чтоб они вас уважали и послушали,уважайте и их))в другой интонации бы попросили,они бы послушали,а чем больше кричать ,указывать-они сделают вам на зло только
Somik• 27 мая 2022
Ответ дляprosto_mama_
💯 Это же элементарно)
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляprosto_mama_
Я підійшла і спокійно сказала «оце все потім не забудьте прибрати»
Спококійним тоном!
На що у відповідь «ах какая женщина, мне б такую»
Читайте уважно!
Somik• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Спококійним тоном!
Читайте уважно!
Приказной тон вызывает протест у подростков
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Спочатку я зробила зауваження спокійно, но у відповідь мале хамло почало мені дерзити «какая женщіна»
Я відійшла і сіла, а коли бачу що вони валять і не збираються прибиратися підійшла і накричала.
Алина-1240• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
А надо не замечание,а просьбу)))вот вы его только тут хамлом назвали сколько раз)))
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Просьбу?
Ви адекватні, дівчата?
Вони наламали, дерзили, пішли і лишили срач, а винна я, бо не так попросила. Інакше це б було прибрано??
Алина-1240• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Просьбу?
Ви адекватні, дівчата?
Да,именно просьбу.вас никто не обвиняет)вы спросили как сделать чтоб они послушали,я вам ответила
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
А не хамло?
Джентельмен напевно, комплімент мені зробив.
Алина-1240• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
А не хамло?
А вспомните свою интонацию и слова)))вы получили лишь зеркало
Ma-Xi-Ma• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Спококійним тоном!
Читайте уважно!
Это не спокойный, а приказной.
Странно, что не сработал, правда?
Алина-1240• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Просьбу?
Ви адекватні, дівчата?
Вы взрослее,мудрее,следовательно это вы несете пример им,равно как и другие взрослые
автор Shady lady • 27 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Дзеркало - це ви!
Якщо ви виправдовуєте оце! І цю соронц прийняли.
Це ніяк не моє дзеркало!
Сказала я нормально, просто цих маргіналів не було кому виховати, і чи я б підходила чи ні, це гівно після них так би і залишилося! І не треба з мене крайню робити!
Найшли кого виправдовувати.
Алина-1240• 27 мая 2022
Ответ для Shady lady
Дзеркало - це ви!
Це ніяк не моє дзеркало!
Найшли кого виправдовувати.
А кто сказал что я кого то оправдываю)?вы меня не услышали,что я вам донести хотела