До 10 червня.. Київська обл
OurFashion• 27 мая 2022
Ответ дляkoreshk9
Дивно... Київ, у нас вже все, останній день. Програму як не дивно вичитали всю
Знаю )
У нас март были уроки по ютюб (бросали ссылки дети учились) а в апреле уже нормальная дистанционка поэтому наверстывают
Мама Павлика• 27 мая 2022
Ответ дляlisulya
Черкаси, продовжили до 3.06)) не зрозуміло тіки нашо)) книги вже закінчили й здали сьогодні)
не знаю з якого дива ) В нащих дітей сьогодні був останній день, сайт школи виклав онлай-лінійку-привітання з Останнім звоником. Книжки поздавали, де діти на літо будуть класному керівнику відзвітували ) Класний керівник провела останній урок по техніці безпеки на літо.
19 школа
Втомилися вже від усього ((, думали сьогодні останній день (((, тепер ще два тижні ((
Ответ дляМама Павлика
19 школа
У нас 9. Теж була онлайн-лінійка сьогодні. Але з понеділка вчимося.
OurFashion• 27 мая 2022
Ответ дляmarata
Ого
Так 🥹
Донька говорить шо морально уже на Канікулах я розумію її, ця весна важка для наших ❤️Дітей
Ответ длягаллея
Млiтополь.. 2 травня закiнчився так i не розпочавшись.. 8 клас мимо(((((
..
Мама Павлика• 27 мая 2022
Ответ дляlisulya
ну нам ще нічого не писали в батьківський чат. Це реально гон вже... нафіга козлу баян, йому і так весело... що вже дасть це просто тупе сидіння перед монітором, коли ні книжок ні зошитів ) В наших вже все вичитали по програмі, на 9-й клас літературу читать сьогодні скинули
felina.nat• 27 мая 2022
У моего ребёнка до 3/06 учёба, и пока уроки онлайн ещё идут. Учитывая, сколько они пропустили и в каких условиях учатся, то ещё и не сильно продлили. Харьков.
ALenushka505• 27 мая 2022
Ответ дляirkin
Хмельницкий. До 3.06
Хмельницький вчора здали підручники. Від завтра уроків не має. Вчитель буде давати якісь завдання-називає асинхронно. А взагалі, то не навчання вся ця дистанційка, фікція. Діти в класі тупі, просто жесть. Контрольні та тести пишуть з батьками
..
Ответ дляALenushka505
..
Не знаю, как насчёт уроков, потому что сегодня уже половины у старшего ребенка (6 класс) не было. А вот учебники мы только на следующий неделе будем сдавать. Официально окончание учебного года 3-го числа.
Насчёт знаний согласна. У младшей все хорошо, а вот старший элементарные вещи позабывал, хотя на всех уроках присутствует и до дистанционки учился хорошо
vika200920093• 28 мая 2022
Сумская обл учимся до 7 июня. хотя все уже закончили и в понедельник сказали сдать книги.