Рішення суду не прийшло в песійний фонд. У пф сказали щоб я написала туди заяву для того щоб вони вислали це рішення. Як має виглядати ця заява?може є зразок?плиз!
Шапка.. заява.. прошу надіслати рішення такого то суду від дата номер справи стосовно ( вкащати) в пенсійний фонд ? Нпзва установи) за адресою..,, для ( вкажіть своі причини).. бажано цю заяву заказним листом укр пошта відправити. Будете відслідковувати…. І ще… перевірти в держ реєстрі дату коли ростанова аступила в запону силу. Держррзстр судових рішень. В інеті
Ответ дляkvitanka
Скільки часу пройшло з дати прийняття рішення? Воно вже вступило в законну силу? Спробуйте спочатку зателефонувати секретарю судді, номери раніше були у вільному доступі на сайті суду.
Рішення було ще в кінці липня 2021. В пенсійному сказали чекати. Чекала бо сказали може півроку йти. А зараз сказали що нема,забули навєрно вислати.
Ответ длясмакота
Дивна ситуація... Спробуйте спочатку написати у вайбері суду щодо цього рішення. Якщо не буде відповіді - клопотання щодо пересилання копії рішення відповідачу по справі цінним листом з описом вкладення (!). А виконавчий документ Ви отримали?
Ответ дляkvitanka
Так. Отримала
Ответ длягаллея
Реєстр зараз закритий, його немає у вільному доступі
Ответ длясмакота
Шо ж робити?я абсолютний чайник в цих справах((
Подивіться посилання вище на фейсбук сторінку суду. У верхньому пості є номер вайберу, за яким можна дізнатись інформацію.
Виконавчий документ необхідно подати до органу державної виконавчої служби разом з відповідною заявою (скоріш за все, у Вас два виконавчі документи: один на повернення судового збору, а другий безпосередньо на виконання задоволених позовних вимог).
Ответ дляkvitanka
Орган виконавчої служби це шо,куди йти?в суд?