На сайті now.in.ua писали про сервіси для вивчення мов, які стали безкоштовними для українів, але що означає, що сайт Duolingo став безкоштовним, адже він і був безкоштовним,
лише платна підписка Плюс, щоб були додаткові перевірки і не було реклам.
Можливо підписка Плюс безкоштовна, але як її безкоштовно підключити?
Rolovskaya• 29 мая 2022
Я цього тижня скачала, безкоштовна підписка лише на тиждень, а далі вона по ідеї має відключитися. Побачу, чи відключиться. Напевно треба писати у службу підтримки.
Ответ дляRolovskaya
Ця пробна підписка була доступна і раніше,
просто не розумію, чому безкоштовний сервіс включили до списку сервісів, що стали безкоштовними під час війни.
Службу підтримки на сайті не знайшла,
в группі викладачів Duolingo ситуацію не пояснили.
Службу підтримки на сайті не знайшла,
Ответ для--Елена--
Безкоштовна плюс тільки перший тиждень,надалі знімають гроші якщо не відписатись. Я вивчаю в безкоштовній версії мене влаштовує.
Я розумію, питання для чого включили в список ’стало безкоштовним’, думала, що безкоштовний Плюс.
Best hit Bonanza• 29 мая 2022
Нет, Дуо всегда бесплатный. Для украинцев сделали заморозку беспрерывного опыта и все