StudentMathematician• 29 мая 2022

Що означає, що сайт Duolingo став безкоштовним?

На сайті now.in.ua писали про сервіси для вивчення мов, які стали безкоштовними для українів, але що означає, що сайт Duolingo став безкоштовним, адже він і був безкоштовним,
лише платна підписка Плюс, щоб були додаткові перевірки і не було реклам.

Можливо підписка Плюс безкоштовна, але як її безкоштовно підключити?
автор StudentMathematician • 29 мая 2022
Українців,

iriiiiiiin• 29 мая 2022
.
Rolovskaya• 29 мая 2022
Я цього тижня скачала, безкоштовна підписка лише на тиждень, а далі вона по ідеї має відключитися. Побачу, чи відключиться. Напевно треба писати у службу підтримки.
Ответ дляRolovskaya
Ця пробна підписка була доступна і раніше,
просто не розумію, чому безкоштовний сервіс включили до списку сервісів, що стали безкоштовними під час війни.
Службу підтримки на сайті не знайшла,
в группі викладачів Duolingo ситуацію не пояснили.
--Елена--• 29 мая 2022
Безкоштовна плюс тільки перший тиждень,надалі знімають гроші якщо не відписатись. Я вивчаю в безкоштовній версії мене влаштовує.
Ответ для--Елена--
Я розумію, питання для чого включили в список ’стало безкоштовним’, думала, що безкоштовний Плюс.
Best hit Bonanza• 29 мая 2022
Нет, Дуо всегда бесплатный. Для украинцев сделали заморозку беспрерывного опыта и все