Хто народжував з великою різницею в 11-12 і 14-15років? Як все склалось? Чи важко в 35-36 з манюньою?
Victoria-457• 30 мая 2022
Ответ дляfialka_violet
Не важко, бо старших нянькою зазвичай роблять)))
И что в этом хорошего?
Ответ дляpetitrose
Важко в 44-45. А в 35 - абсолютно нормально. Не чудіть. З дітьми завжди не легко. Якби завагітніла - і в 45 би третього народила
Мама народила брата, коли їй було 39, каже найлегші роди, нас відправила в школу, а сама з вітчимом пішла до роддому, поки ми повернулися з уроків, то вже мали братика.
fialka_violet• 30 мая 2022
Ответ дляVictoria-457
И что в этом хорошего?
Так я не знаю, это из наблюдений просто, у меня дети с маленькой разницей.
Ответ дляVictoria-457
И что в этом хорошего?
Якщо не зловживати то для самих дітей це хороша школа життя. Говорю як старша сестра, яка від народження вигулювала, на кухню молочну ходила, годувала, мила, навіть місцями лікувала, забирала потім з садка, школи і так далі. То моя така перша дитина улюблена) Я йому навіть подарунки під подушку клала) В мене характер мамський мабуть.
Fotografkiev• 30 мая 2022
Мне сейчас 36, третьему ребёнку 3 месяца. Но со старшими не такая большая разница - старшей 9 лет. Третий самый кайфовый
Ответ дляZelenkа
Ви зможете організувати підліткам дозвілля, забеспечити одягом, гаджетами, зробити вклад у майбутнє навчання?
Дати досталь уваги? Ваше бажання мати ляльку зрозуміле, але дивіться на життя раціонально😉
Дивлячись на то які вони балувані дозвілям, відпочинками гаджетами, приставками я думаю ще одна дитина спустила б їх на землю.
Fotografkiev• 30 мая 2022
Ответ дляSielo
Не треба старших виховувати за рахунок молодшого, ви повинні були і без додаткової дитини їх виховувати. І дорослі діти - то не няньки. В мене троє дітей, то для мене табу старшу в няньку перетворювати, хоч вона і хотіла братика.
Victoria-457• 30 мая 2022
Ответ дляSielo
Это и есть злоупотребление. Для большинства быть нянькой младшим - тягомотина и напряг, но признаваться в этом не принято.
МиссКаприз• 30 мая 2022
Очень многие в 32-35 первого рожают (а многие даже не задумываются еще про детей)… отчего же женщины себя в 35 к старухам уже относят, не понимаю!
mamamelani• 30 мая 2022
Коли народила третю в 35, то старшим було 15 і 9.5 років. Мені було не важко ні фізично, ні морально, ні фінансово. Дітей не напрягала бо була няня десь з 2.5 років. Але бачу дуже позитивний момент в тому, коли старші допомагають з молодшими, вони усі дуже дружні, як виростають, а при великій різниці у віці і ще коли старші потім живуть окремо,це не так просто.
А взагалі, діти це велике щастя в будь якому віці, не уявляю собі, нашу сім´ю без молодшої)
Ответ дляfialka_violet
Зачем?
У меня разница 10 лет. Старший нянькой не был.
Для меня идеальная разница. Ревности не было, у старшего свои интересы. Я отдохнула, поработала, уже не было проблем и страхов ’что делать и как’.
Вот здоровье уже подкачало - вылезло то, чего не было.
Ответ дляМиссКаприз
Может не в этом дело? Имея в этом возрасте ребенка подростка/подростков, привязать себя к пеленкам. Пройти через все ещё раз. Связать себя по рукам и ногам еще на много лет
многим хочется в сорок быть свободными
Ответ дляmamamelani
Мої обоє мріють про маленького брата або сестру, в сина найкращий друг має на 10 р меньшого брата, то вони вдвох інколи няньчать)