оksanna• 30 мая 2022

Як забрати доларовий депозит в банке, термін закінчився.

Банк відмовляється видавати депозит в доларах, мотивуючі що не має грошей в касі. Приходьте може по 100 доларів раз в два дня будемо давати, а може і ні.
Порадьте, якщо є якісь інструменти впливу.
spain2406• 30 мая 2022
Це який банк? в якому місті?
ok1904• 30 мая 2022
Вони мають замовити для Вас валюти, це Ви їм пропонували?
ksyuha831• 30 мая 2022
Якщо в договорі є пункт, що банк повинен повернути кошти в день закінчення депозиту, то спираючись на цей пунк пишіть заяву на керівника банку, що згідно п. такого-то договору прошу видати належні мені грошові кошти у сумі такій-то. В інакшому випадку буду змушена звертатися до суду, для захисту своїх інтересів.
Yuliya82• 30 мая 2022
В нацбанк жалобу написать попробуйте
ok1904• 30 мая 2022
Навіть під гривневий депозит треба замовляти кошти доя каси
herba fresca• 30 мая 2022
Какой банк?
нова_Я• 30 мая 2022
Ответ дляok1904
а як це зробити, треба звернутися на гарячу лінію банку?
Lina 75• 30 мая 2022
Автор, есть еще один нюанс, не помню сколько то там дней и АВТОМАТОМ банк продлевает депозит. Смотрите, что бы они специально не отказывали и не тянули время.
У кого то из друзей так было
Lina 75• 30 мая 2022
Ответ длянова_Я
Вы в своем отделение на которое заказываете деньги пишете заявление и в теч 3 дней Вам обязаны их выдать.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляok1904
Так, в пятницю зізвонилися, сказали прийдіть в понеділок. Прийшли. Видали 0.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляksyuha831
Дякую, напевно так і треба зробити, пропонують забрати в грн еквіваленті.
ksyuha831• 30 мая 2022
Ответ дляоksanna
Уважно договір почитайте, чи там є якісь форс мажори і чи є в банка таке право. Якщо нічого такого не написано, то наполягайте на своєму. Заяву якщо напишете, заставте при Вас зареєструвати вхідний номер з датою і копію заяви Вам віддати. І в заяві ще напишіть, що відповідь просите надати в письмовому вигляді у встановлені законодавством строки.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляok1904
Ми прийшли за 2 тижні і позвонили ща 3 дня попередили що продовжувати не будемо, будемо забирати.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляherba fresca
Какой банк?
Мега
Valentina shop2020• 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
У кого то из друзей так было
3 дня и пошла пролонгация.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
Дякую
ksyuha831• 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
У кого то из друзей так было
Для цього договір повинен бути з пролонгацією, якщо без пролонгації, то нічого не продовжиться, кошти будуть на поточному рахунку.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляksyuha831
Дякую
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляValentina shop2020
3 дня и пошла пролонгация.
У нас закінчився сьогодні, попередили завчасно
ok1904• 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
У кого то из друзей так было
Це якщо ввімкнена автоматична пролонгація
ok1904• 30 мая 2022
Ответ дляоksanna
А замовили гроші?
автор оksanna • 30 мая 2022
Заяву не писали, сказали добре приходьте. Щось мали привезти і не привезли.
Lina 75• 30 мая 2022
Ответ дляok1904
Вы думаете автор в курсе?
Я не думаю, зачастую сами в банке об этом не предупреждают специально
Тыква2016• 30 мая 2022
Ответ дляоksanna
Мега
Вони себе не дуже почувають…..
Lina 75• 30 мая 2022
Ответ дляоksanna
Да напишите Вы заявление, что Вы как маленькая. По заявлению Вам обязаны привезти деньги и выдать.
Скажите а у Вас договор с пролонгированным действием?
snejs• 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
Вы думаете автор в курсе?
Специально не могут умалчивать. Автопролонгация указывается в договоре
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
Да
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляLina 75
Заяву напишимо, про це не знали що маємо писати, защвичай телефонували і все було ок.
автор оksanna • 30 мая 2022
Ответ дляТыква2016
Вони себе не дуже почувають…..
Ця інформація з надійних джерел? Вже модна починати переживати?
Lina 75• 30 мая 2022
Ответ дляоksanna
А договор у Вас с пролонгированием?