Lmila85• 31 мая 2022

Порадьте де придбати саперні лопати

Порадьте, будь ласка, де можна придбати (є в наявності) якісні саперні лопати з чохлом? Для передачі нашим Захисникам на Схід та Південь України.
Зазделегідь дякую!
Parabellka• 31 мая 2022
Чоловік придбав на ОЛХ,там казав є вибір і є в деяких продавців безкоштовна доставка

Parabellka• 31 мая 2022
А ще краще,радянського зразка якщо знайдеться,навіть не нова,вони міцніші мені так здається.
JR-88• 31 мая 2022
На розетке есть.
JR-88• 31 мая 2022
Если большая партия планируется, я бы лучше посоветовалась с Цимбалюком или Ждановым , у обоих на Ютубе есть контакты.
Они близко с военными контактируют и знают, что себя хорошо показало.
Николай-b526• 31 мая 2022
на Олх наберите в Харькове есть количество и чехлы
Марина-10• 31 мая 2022
раньше были в военторге качественные
Gitelnitsa• 31 мая 2022
Брали на ОЛХ классные, не дорого.