Ви читаєте рос.новини? Чи тільки українські? Щойно попалась новина про тіла на азовсталі, і задумалась кому можна насправді довіряти.
Результат:
вже голосів:
333 (41.26%)
Довіряю нашим
248 (30.73%)
50на50 , дивлюсь і там і там
189 (23.42%)
Свій варіант
37 (4.58%)
Довіряю російським
Екатерина5• 31 мая 2022
Якщо ви дивитесь московські новини, значить ви підсвідомо довіряєте їм більше, ніж українським. Значить ви ще одна рибка, котру підчепив рибак сольовйов. І ви попались. Всьо, вам піпец
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ длялетта
вот давайте про сдался не будем, там люди уже 3 месяца не сдаются, держатся
Я знаю,люди не хочуть бути під руським сапогом
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это понятно, что разминировали.
Так это блин как называется? Слив Херсона?
Это называется, как легко за деньги закрывать глаза на коллаборантов. Эти все запреты партий и разбирательства должны были быть в 2014-2015 году. Предатели в народе это одно, в кругах власти и на руководящих постах совсем другое.
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Відкрила для себе Юрія Великого,він пародист,пародує пропагадонів,і так влучно,і дуже смішно
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это понятно, что разминировали.
Думаю не было сил у нас держать Херсон. Армию же украинскую там и обеспечивать надо было бы и орудием и едой и топливом. Силы на Киев были брошены. Бронехники нет у нас, артиллерии нет достаточно, оружия не было в достаточном количестве. Группировка бронетехники заходила 190000 солдат. Там местность открытая. Выбор сделали на Киев. Пал Киев -пала вся Украина. Держали Киев. Знаете какие страшные боя были возле Киева особенно в первые дни?а на Черниговском направлении?
Ответ дляЕкатерина5
Так и есть. А потом это люди с рашистким уклоном а потом здесь пишут всякий бред.
Екатерина5• 31 мая 2022
Ответ длялетта
та ну) на него без смеха смотреть нельзя, как его плющит)
Так, так. Знаю я таких. Спочатку для сміху дивились, а тепер кричать, що наші все нагло брешуть, бо соловйов сказав не так.
Ответ дляklycha
Це дійсно так. Така була стратегія... Київ за три дні хотіли, то треба було робити правильний вибір, нажаль коштом інших міст та областей.
Тримайтеся, рідненькі скоро прийдуть наші хлопці.
катерина12009• 31 мая 2022
Подруга слухає ‚бо не вірить нікому‘ 😏, а ми зараз сусідки по площадці, то часто в мені перепадає😂. А так в мене нема рос телебачення і мене немає в їх соцсєтях з 14 року
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ дляМарина-10
наши говорят не всё,их новости на голову не налазят..как из дурдома-параллельная реальность. и еще ,у них напрочь отсутствует позитив.
Подивітсья ролик,є ще оригінал,не дуже то і відрізняєтсья
Підкажіть хто рос телеграм канал. Так хочеться посваритися з кимось сьогодні. Нагнути матюків живим рашам. Я якось натрапила на один канал. 3 дні собачилася. Потім мене заблокували, суки.
Доречі, так поважала ту мандрівницю Арину Шумакову. Думала, ну от воеа така освідчена і розкаже тим вівцям як насправді.
А потім як прочитала той бред, що вона втюхує, типу дурні є в кожній країні, ну от щоб ціла країна належала дурням. Розсердилася і написала що вона хвора на всю голову і заблочила мене з того каналу.
Мені треба розрядка вивалити всю злість
Ответ дляРойЛеля
Мені треба розрядка вивалити всю злість
Підпишіться на Міноборони Росії . Будете класти їм какашки
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ дляМарина-10
я видела её перлы про борщ- дурдом
Прикиньте,таку херню нести
Ответ длясладкий_ноябрь
Я недавно прочитала о том, как могли так легко заехать в Херсон, если мост был заминирован. А заехали без единого взрыва, это блин как?
Я мало чему верю, так как у меня много вопросов, на которые я не могу получить ответы.
до війни його розмінували(
для чого, думаймо самі, тут за припущення банять
Svetljachokkkk• 31 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это понятно, что разминировали.
Це зрада.
Але питати про це, та вимагати покарати винних не можна.
’’Бо це не на часі і не треба розгойдувати човен і бла-бла-бла.....’
Мене вже банили тут за такі питання.