Написано
пересказ вестерн Юнион
Mtcn код
2220грн
Как получить не подскажите? Я при оформлении карту ощад указывала, думала туда начислят, посмотрела, там нет
пересказ вестерн Юнион
Mtcn код
2220грн
hope for the future• 31 мая 2022
Ідете в банк з паспортом і довідкою ВПО, віконце міжнародних переказів, кажете: отримати переказ і кажете номер з смс. Все
Ответ дляHelena31
А может не имеет значения карта, которую указывала, если сразу туда не перечислили и можно в привате получить. Подскажите пожалуйста как) попробую
Карта неважна. В ПБ заходите в международные платежи, выбираете ’получить’, ВЮ и вводите код из смс - в течение дня упадут на карту.
freedom_2015• 31 мая 2022
Ответ дляHelena31
Приват, сервіси, міжнародні перекази, вестерн юніон і вказати данні
freedom_2015• 31 мая 2022
Ответ дляHelena31
А у меня не указана страна
Спробуйте Італія, якщо ні, то ідіть в банк і отримуйте там
freedom_2015• 31 мая 2022
Ответ дляHelena31
Спасибо, получилось) так быстро зачислили)
А вам сколько приходило? Мне только 2220
Мені нічого, це просто 666 тема)
Vita_Nikita• 31 мая 2022
Ответ дляHelena31
вот
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Я ходила в Ощадбанк, на останньому етапі зависла програма, чекала годину. За цей час спробувала через Приват24 перевести кошти на карту ПБ так, як тут дівчата писали. Проте уже не вийшло, переказ був в статусі ’видано’, але мені писало, що перевірте правильність написання. Касир по своїм даним перевірила, чи виплата пройшла, то видано показувало. Але нічого, запрацювало-) Все отримала.
Мадам Клико• 31 мая 2022
Автор! Где вы оформляли помощь ООН?
Или вас включили в список автоматически после оформления ВПО?