У кого такое было• 01 июня 2022

Що це за техніка фарбування? Дуже сподобалося.

Волосся не фарбую років 10. Виглядає доглянутим, але немає об´єму. Думаю, що якщо пофарбувати, то волосся стане більше об´ємнішим та і колір крутий. Фото 2 моє волосся.
Форс мажор• 01 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Після миття на сухе волосся, робіть гофре прикорневе. Дуже класно дає обьєм.
Волосы длинные, не будет такого уж объёма

oneself• 01 июня 2022
1 фото эир тач. Если вы покрасите свои шикарные волосы, они потеряют блеск, носите максимально долго свои пока седой не станете
автор У кого такое было • 01 июня 2022
Ой, дівчата, ви мені кажете те ж саме, що і мій перукар.... Але ж це жіноча натура - зіпсувати, а потім відновлювати, лікувати.....Буду вчитися правильно укладати.
перевод4ица• 01 июня 2022
не треба вам воно.. я робила подібне фарбування, тільки відростити знебарвлене волосся допомогло.. у вас дуже гарне волосся!
СССРовна• 01 июня 2022
так у вас волосы длинные, под собственной тяжестью и нет объема. или длина или объем у корней, выбирайте.