Відкриваю зараз в Дії ФОП 2 групи. Але перший місяць виходить, я буду на спрощеній системі оподаткування. Що це означає? Що потрібно буде оплатити податок 18% з чистого доходу та 22% ЄСВ з чистого доходу? Чи від мінімалки? Дякую
Mari4ka 25• 02 июня 2022
Как мне объяснили это не надо платить если вы официально работаете. Потом платите свои 1300 ежемесячно.
Но послушаю тех, ктотв теме.
А ещё вопрос - вы в цнапе получили свое свидетельство?
Но послушаю тех, ктотв теме.
Ответ дляMari4ka 25
Но послушаю тех, ктотв теме.
Ну, у мене є офіційна робота + хочу відкрити ФОПа ще, бо є додатковий дохід.
Хотілось би розуміти, бо сума податку вийде дуже великою в такому випадку за перший місяць.
Я тільки відкриваю ФОП, в Дії)
Mari4ka 25• 02 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
Я тільки відкриваю ФОП, в Дії)
Мне в налоговой сказали не обращать внимание на эту страшную цифру.
Ответ дляMari4ka 25
Дякую! Може, ще хто відпишеться, бо я поки вагаюсь між 3 та 2 групами. І не зовсім розумію, як зараз платяться податки, які зміни))
Mari4ka 25• 02 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
Инспектор сказала на период военных действий налоги можно не платить, но если заплатите, то огромный плюсик к в карму. Так что я тоже подожду знатоков)
Ответ дляMari4ka 25
Та я власне хочу платити, вести все офіційно. Тому й питаюсь, бо знаю, які бувають штрафи в податковій за такі дрібні промахи)))
Ответ дляAnas tasia
Если вы регистрируется на гр.2,то вы первый месяц на общей системе налогообложения.
Если регистрируетесь на гр.3, и 5%, то вы сразу, с первого дня регистрации, на спрощеной системе. И,если продадите Заяву в налоговую в Эл.кабинете на 2%, будете платить 2% с дохода,начиная с месяца регистрации
Ответ дляElen_17
Дуже дякую! Все таки відкрили 3 поки, планую під 2%. Буде найкращий варіант, якщо буде відсутність доходу, все так нестабільно)
Ответ дляДарьюшка555
Звертайтесь, надаю послуги бухгалтера
Дякую! Поки потреби не буде, але сподіваюсь, найближчим часом все ж згодиться
Дарьюшка555• 13 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
Звертайтесь, будемо дуже раді!)