Мама Карло• 02 июня 2022

Спортлайф

Завтра иду первый раз. Те, кто ходит на групповые, вы посещаете одно занятие или сразу несколько. Вот не знаю, норм ли будет пойти сразу на 2-3 групповых подряд.
Барышня кисельная!• 02 июня 2022
Если одним из них будет пилатес или йога - вполне нормально, но зависит от натренированности ранее. Занимайтесь в своём темпе

Онанимный пользыватель• 02 июня 2022
Залежить від Вашої підготовки і виду занять. Силова + стрейчинг взагалі ідеальне поєднання, але все одно втомливо. Колись один тренер, побачивши мене на наступному занятті, сказав, що це означає, що погано пропрацювала попереднє... Тренери не радять надуживати спортом. Головне -якість і регулярність занять. При цьому раніше в Спортлайфі проводили так звані марафони по кілька годин)))
автор Мама Карло • 02 июня 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
А що то за марафони?
автор Мама Карло • 02 июня 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Первый раз иду в зал после 16летнего перерыва, то есть можно считать, что впервые в жизни)
Онанимный пользыватель• 02 июня 2022
Ответ дляМама Карло
А що то за марафони?
Та зараз їх не проводять, це було за щасливого життя ще до коронавірусу((( А тепер скоротили і кількість занять, і види занять, і всі клуби не відкрили (((( У мене прямо в дворі, причому підземний, він взагалі мав би людей, як укриття, служити, і вони його не відкривають((((((
olga_ran• 02 июня 2022
Я як ходила в спортлайф , то досить багато дівчат після тренування переходили одразу на розтяжку або йогу) вже залежало від графіку того
Я не робила так, бо лінилася😄😄