Кислая Вишенка• 02 июня 2022

Ходите летом без лифчика?

Результат:
вже голосів: 296
167 (56.42%) Нет
85 (28.72%) Да
44 (14.86%) Иногда
Наталья Kharkiv• 02 июня 2022
Зимой хожу, под курткой никто не видит

Марина26• 02 июня 2022
Ответ дляjuisy2010
без лифчика 24/7/365 где бы не находилась
Почему так? У вас нет груди, или он очень мешает? Или может импланты, и хотите,чтобы все видели красоту?
Марина26• 02 июня 2022
Ответ дляserebro16-72be
Та це негарно.. .хіба в 20років . Мені це нагадує алкоголічку 🤣🤣🤣
😂😂😂
РойЛеля• 02 июня 2022
Для мене це мука носити бюстгальтер. Я з початком декретів вже багато років вдома і це таке щастя, що не мушу носити бюст.
Памятаю як приходила ввечері і такий кайф був його зняти.
Зараз ношу топи замість ліфчика. Тільки під необхідний наряд можу вдягти
kanni• 02 июня 2022
Дома и зимой и летом
lilu502• 02 июня 2022
Ответ дляTolko-beauty
Давно на али купила, выглядит как обычный круглый пластырь телесный. Проще купить просто пластырь квадратный, и дешевле будет
а я й не здогадалася. Дякую за підказку! Просто соски заклеїти, це ж геніально!
Стешк@• 02 июня 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Хожу без. Надоело, везде жмет, мешает. Просвечивающуюся одежду не ношу, так что никого не соблазняю))
У меня с возрастом непереносимость жмущих вещей развилась. И синтетика раздражает.
Тоже самое, но заменила топиками, без косточек, с вкладышами, красотааааа
Татьяна-bfd8• 02 июня 2022
И зимой)
Xenia_KV• 02 июня 2022
Ношу мереживні або базові, у мене акуратний 2 розмір але мен інекомфортно без бюста

lizaz• 02 июня 2022
Ответ дляМариЧе
😂😂😂
Згадала фільм з Сандрою Балок:
- Лілі, яким був твій батько?
- як я: чорне волосся, пласка грудь
А що за фільм, підкажете?
МариЧе• 02 июня 2022
Ответ дляlizaz
А що за фільм, підкажете?
«Поки ти спав»
lizaz• 03 июня 2022
Дякую, піду дивитись
Irina7926• 03 июня 2022
Ні, бо переплутають з хлопчиком