РозаФиалковна• 03 июня 2022

Як ви думаєте?

Ми проживаємо життя, скільки кому судилося? Це наперед визначено Богом? Які ваші думки. Не спиться...
Оч@ров@Шк@• 03 июня 2022
Нет. Всегда есть варианты ))

автор РозаФиалковна • 03 июня 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нет. Всегда есть варианты ))
Ви вірите в Бога?
Оч@ров@Шк@• 03 июня 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Ви вірите в Бога?
Не слепо.
автор РозаФиалковна • 03 июня 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не слепо.
Якщо пише Біблія, що навіть волосся в нас пораховано і волосина не впаде без волі Бога, то значить, що життя теж в Його руках.
Оч@ров@Шк@• 03 июня 2022
Ответ дляРозаФиалковна
А что здравый смысл говорит?
автор РозаФиалковна • 03 июня 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
А что здравый смысл говорит?
Цікаво почути думки людей
Оч@ров@Шк@• 03 июня 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Цікаво почути думки людей
Бессонница ))
автор РозаФиалковна • 03 июня 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Бессонница ))
Аналогічно, вдень послала з дітьми і все. Новини, новини, новини
Пффф 100%• 03 июня 2022
Ні, життя завжди вносить свої корективи.

romanl64• 03 июня 2022
Я теж проснулась в 3:50, малий збудив, що кров з носа тече, хоча там була тільки крапля , і все , читаю кидстаф, зараз буду їсти варити, на роботу на 7 годин, як дістало, що не знаю, що варити.
автор РозаФиалковна • 03 июня 2022
Ответ дляromanl64
Гарного дня вам
Фантасмагория• 03 июня 2022
Думаю на Бога надейся, а сам не плошай.
Жизнь и здоровье в руках человека по большей части
КинДза• 03 июня 2022
Я вважаю що все задумано і заплановано.....і людина рідко на що впливає
ku4eravaku4erava• 03 июня 2022
Приехала в Киев, культуры вождения у водителей нет, скоростной режим не соблюдают, а так бог виноват
Шаманю второпях• 03 июня 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Т е Бог специально убивает украинцев сейчас ?
ЗлойанОним• 03 июня 2022
Вважаю, що ні)
А загалом звичайно логічно що в кінцевому результаті ясно що можна сказати «значить так йому судилося», але все одно впевнена, що іноді смерті можна було уникнути і ще жити та жити