Носки на подтяжках• 03 июня 2022
бухгалтера ОМС чи юристи підскажіть
як передати тепловізор людині, яка цього потребує. Можна в лічку. Не знаю як правильно оформити, держустанова не може передавати фіз.особі. Може на військомат передати, а вони вже тоді військовому? І ще питання як поставити на облік тепловізор? акт введення в експлуатацію потрібен?
Силиконочка• 03 июня 2022
На Фейсбуке есть группа ’Клуб бухгалтерів ’Дебет- Кредит’, запитайте там. Отримаєте вичерпну відповідь, дівчата знають все.
Носки на подтяжках
• 03 июня 2022
Ответ дляСиликоночка
Дякую