неДоЖиру• 03 июня 2022
Хімічний опік екстрактом чистотілу
Є такий засіб від бородавок, в маленькій пробірці-екстракт чистотілу. Страшна штука. Залишає чорні плями випаленої шкіри.
Питання-що з ранозаживляючого можна нанести на такі опіки?
Є Левоміколь, Тирозур і Судокрем.
Дякую.
Є Левоміколь, Тирозур і Судокрем.
Дякую.
Творю чудеса• 03 июня 2022
Та чорна кірочка потім відпаде, не переживайте. Коли їх у салонах видаляють, так само залишається обвуглена воронка, потім відпадає, шкіра відновлюється. Головне - не розплескати по тілу, тільки на проблемне місце акуратно наносити.
неДоЖиру
• 03 июня 2022
Ответ дляТворю чудеса
Проблема, що людина таки розплескала по всіх руках і площа досить велика. Треба лікувати.
Дама_из_рекламы• 03 июня 2022
Я сейчас просто соком чистотела мажу каждый день, пару штук уже вывела))))
СтелькаОТединицы• 03 июня 2022
А ви на шкіру його нанесли?
Я на бородавку наносила, то вона підсохла і пропала.
неДоЖиру
• 03 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
А ви на шкіру його нанесли?
То не я. Тато мій сам собі виводив, порозливав по обох руках. Страшно дивитися
СтелькаОТединицы• 03 июня 2022
Ответ длянеДоЖиру
Лєвоміколь хороший, але не знаю чи при опіках. Може до лікаря краще?
Я вся ваша• 03 июня 2022
Doc2rbot
В телеграмме зайдите и задайте вопрос врачу . Либо найдите номер ожогового и звоните в стационар. Мне врач по телефону говорил что делать.
неДоЖиру
• 03 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Не піде до лікаря. Буду шукати консультацію онлайн
неДоЖиру
• 03 июня 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Doc2rbot
Дякую!
СтелькаОТединицы• 03 июня 2022
Ответ длянеДоЖиру
Фото зробіть, знайдіть хто проконсультує
Джулияробертс• 03 июня 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Я думаю то не екстракт рослини у пробірці
Пульт от линолеума• 03 июня 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Підкажіть, як довго мазали, поки вивели?
Дама_из_рекламы• 03 июня 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Около месяца
неДоЖиру
• 03 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Так, завтра займусь. Просто хотіла на ніч щось нанести, щоб не втрачати час
Дякую.
КартаБезКомиссий• 03 июня 2022
Робіть фото і шукайте консультацію онлайн, є цілодобові. Не чекайте до ранку.
ЗаведУющая• 03 июня 2022
Ответ дляДжулияробертс
Естественно. Это просто название средства.
Но натуральный чистотел тоже даёт эффект, если регулярно наносить сок.
Джулияробертс• 03 июня 2022
Ответ дляЗаведУющая
Знаю, хоча мені взагалі в дининстві інший метод допоміг. А по темі, краще до спеціаліста мабуть і почитати в гуглі що можна від таких опіків.
Ответ дляЗаведУющая
Поддержу ответ)
Выйти на огород (в поле), там его (чистотела много).
Отломал листочек, да и себе в пользу)
Какие экстракты (аптечные), неизвесто из чего..
(субъективно)
Отломал листочек, да и себе в пользу)
(субъективно)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июня 2022
То кислота,а не екстракт чистотілу. Треба читати інструкцію,там написано,міри безпеки. Лікуйте як хімічний опік. Бажаю виздоровлення
Безникая• 04 июня 2022
Тільки лікар. На мізинці ноги було: оперували, перев´язки, всі такі справи...