Мизимец• 03 июня 2022
В каком возрасте Вам диагностировали гипертонию?
Пьёте постоянно таблетки теперь?
Мне 35 и подозреваю у себя. Вот записалась на суточный мониторинг.
Айпишница• 03 июня 2022
Мужу в 37, офисная гипертензия, в офисе всегда высокое. 4 года принимает табл, держит под контролем.
Плюшевая дыба• 03 июня 2022
В 26, после родов(
Таблетки принимала с перерывами.
Сейчас вот опять серьезно взялась их принимать на постоянной основе. Не знаю, надолго ли меня хватит. Обострения бывают даже при постоянном приеме таблеток...
Таблетки принимала с перерывами.
Гладиолус• 03 июня 2022
38. Поднялось давление на фоне ок. Но их нельзя было отменять. Назначили препарат. ОК сняли аже аак год, а давление не нормализовалось.
Айболитная• 03 июня 2022
мне 47 бывает гипертензия иногда. Убираю соль, жир из рациона, вспоминаю про воду и вроде опять в строю. Муж имеет лишний вес ему гипертонию лет в 45 поставили, пьет ежедневно утром и вечером таблетки.
Вообще лишний вес - это проблема.
БезПаспортаНеПродаю• 03 июня 2022
В 33. Пью таблетки уже 12 лет постоянно,но бывают скачки. Причину так и не обнаружили. Обследовала все.
Слава Українi• 03 июня 2022
В 33 забрала скорая с кризом который сама купировать не смогла. Но мучалась с 28 лет. Миллиард обследований, но только в 41 выявили аномалию какого-то кровотока в шее. Веду дневник гипертоника, периодически сдаю холестерин и д-димер. Лекарства пью курсом, очень метеозависима (
лаМпочка• 03 июня 2022
44, началось 3 месяца назад после взрывов, подскочило давления и начались экстрасистолы(( как нормализовать-не знаю
Неваляшкина• 03 июня 2022
Вперше виявила підвищення АТ в 23 роки, просто стало на роботі погано. З 24 років гіпертонія. Тиск постійно підвищений. Бувають гіпертонічні кризи (перший виражений в 30 років був). Пізніше на МРТ ГМ виявлено лакунарні інфаркти у головному мозку і ін. Таблетки погано утримують АТ. На даний період це гіпертонічна хвороба 2 стадії 3 ступеня ризик 3, СН1, гіпертрофія ЛШ (по ЕКГ). В більшості сама підбираю препарати антигіпертензивні. Лише коли почастішають гіпертонічні кризи, звертаюся до кардіолога і невролога. Нічого не змінити. Це мій спосіб життя з гіпертонією.
Неваляшкина• 03 июня 2022
Ответ длялаМпочка
До яких показників підвищується АТ і як часто?
Холтерівське моніторування ЕКГ проходили? Скільки екстрасистол за добу?
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Перший раз було 170. Нижнє не пам´ятаю, бо перелякалася. А зараз 140/85 плюс/мінус. Екстрасистоли були тиждень постійні, а на холтері 800. Холтер був після крапельниці.
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Основні шлуночкові екстрасистоли.
800 шлуночкових? Одиничні чи є парні або групові? Монотопні чи політопні? Який препарат крапали?
В більшості екстрасистоли доброякісні, іноді призначають бета-блокатор. Відчуття суб´єктивні, Холтер показує точні данні що до екстрасистол. Людина у стресі чи при неврозі може відчувати, що у неї постійна екстрасистолія. А Холтер може показати мізерну кількість. А буває людина не відчуває, а у неї 8000, 10000, і більше екстрасистол за добу.
У мене було набагато більше шлуночкових екстрасистол чим у Вас, але їх майже не відчувала (просто я ніколи не прислухаюся, як працює серце, а по супутнім симптомам визначаюся).
Що до АТ, так може бути пов´язано зі стресом. Після 40 років, навіть у кого раніше був понижений АТ може з´являтися гіпертонія. Постійний щоденний прийом антигіпертензивного препарату + заспокійливий.
Живу з гіпертонією давно (кризи бувають з високим АТ), тому звикла до цього способу життя з постійним прийомом таблеток.
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Основні шлуночкові екстрасистоли.
З екстрасистолами: коли були постійні,їх було видно на екг.на кожний другий,третій удар був пропуск. Капали магнезію і калій. Бета-блокатор призначили. Це все відбувається зі мною не в Україні,а тут якщо ти не труп,то ти здоровий.
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Основні шлуночкові екстрасистоли.
Я їх дуже відчуваю, і коли вони постійні,то ледь свідомість не втрачаю(
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
І в нас так само. Все потрібно доказати обстеженнями. А потім вже буде діагноз. Симптоми лише суб´єктивна оцінка.
У мене по Холтеру було 3355 шлуночкових екстрасистол, але це мало, тому в діагнозі про екстрасистолію не написано. Були і передсердні.
Із симптоматики, поштовх у ділянці серця, відчуття що впадеш, запаморочення, виражена слабкість, відчуття стискання у грудях, серце починає колотитися з перебоями. У той момент лише одна думка, що винайти (який препарат), щоб до лікаря не звертатися.
За 3 роки їх позбулася, тепер лише міжпередсердна постійна блокада і трішечки політопних передсердних екстрасистол, і депресія сегменту st. Від бета-блокатора прийшлося відмовитися, тому що доходило до брадікардії. Шукала по інтернету якійсь препарати. Відмовилася від кави. Дослідила, що харчова алергія впливає на пульс, тому відмовилася від деяких продуктів, їм зовсім трішечки. А від солі відмовитися не можу, люблю пересолювати (міри немає, аж на зубах хрустить сіль). Навіть заради гіпертонії від солі не можу відмовитися. Звикла до постійно підвищеного чи високого АТ).
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
’Із симптоматики, поштовх у ділянці серця, відчуття що впадеш, запаморочення, виражена слабкість, відчуття стискання у грудях, серце починає колотитися з перебоями. ’-точно. У мене таке було більше тижня без зупинки, і трохи зупинилося після крапельниці. І на екг жах(( думали,що інфаркт,але тропонін не підтвердив.
А як Ви їх позбулися?
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Якщо людина у стресі, чи є невроз, то екстрасистолія дуже відчувається. Тому до бета-блокатора ще призначають заспокійливий препарат.
Екстрасистолію можна усунути чи значно зменшити кількість екстрасистол. Але екстрасистолія має таке властивість повертатися.
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Як її усунути?
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Як її усунути?
Бета-блокатор призначають. Я ще купляла краплі ’Екстрасистолік’ у аптеці ’лікарські трави’. Заспокійливий препарат.
Відмовилася від кави (повністю). У мене харчова алергія, яка впливає на пульс, тому відмовилася від деяких продуктів, їм зовсім трішечки. Хоч раціон збіднів і значно, але результат є поки що. Купила нову ортопедичну подушку, тому що вночі екстрасистолію може давати шийний відділ хребта (якщо є грижі, а подушка незручна).
У мами екстрасистолія, тонометр показує часто аритмію, вона її не відчуває.
Тепер мені потрібно розбиратися з міжпередсердною блокадою фоновою, так як вона може призвести до фібриляції передсердь. І з депресією сегменту st (ішемія, чи щось інше).
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
А як Ви їх позбулися?
У мене з 34 років почалися приступи болі 100%, як при стенокардії. Проходила Холтер не заради екстрасистол, а для виявлення депресії сегменту st. Казали, що може бути пов´язано і з міокардіальним м´язовим містком. Його виявляє лише коронарографія. Звичайно, відмовилася. Не проходила. Іноді бували, як при інфаркту. Аналізи здавати не пропонували.
Ще бувають напади серцебиття вночі. І давно.
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Як її усунути?
А ще у жінок після 40 років зміни у пульсі можуть відбуватися з настанням гормональної перебудови. Вже десь за 2 роки до цього пульс починає лихо творити. Усунути екстрасистолію у цей період важкувато, зменшити кількість можна. Подібні симптоми бувають і іноді відчуття переднепритомності, запаморочення, і інші симптоми, якщо гормональна перебудова проходить у середній чи важкій формі. Стрес у цей період посилює симптоматику.
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Дякую,для мене це все дуже складно і не зрозуміло. У мене це ісе почалось раптово в 1 мить на фоні стресу.
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Що складно? Гормональна перебудова? Це преклімакс -> клімакс. Починається раптово і псує життя декілька років. Це індивідуально - у когось у легкій формі проходить, у когось у середній і важкій.
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Дякую.
У мене піднявся тиск від вибухів поруч,в той же момент почалася екстрасистолія. До чого тут клімакс?
Складно,те що ви писали про деталі,я в них не розбираюся
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Дякую.
Я розумію. Це страшно, якщо близько вибухає.
Теж був стрес, як недалеко вибухнуло (у вікно дивилася ще).
У 44 роки можуть вже бути перші ознаки. У мене в 39 все почалося.
Неваляшкина• 04 июня 2022
Ответ длялаМпочка
Дякую.
Здоров´я Вам! Нехай Господь оберігає і допомагає!
лаМпочка• 04 июня 2022
Ответ дляНеваляшкина
Навзаєм