Да_Я_ТакаЯ_• 04 июня 2022

Тут потрібні коми?

Мені, як директору, потрібні гарні працівники
Алиса в стране Советчица• 04 июня 2022
Все правильно написано.

LvivLady• 04 июня 2022
Так, однозначно
Віта1• 04 июня 2022
Так
Ушла и Пришла• 04 июня 2022
Я думала, здесь действительно что-то сложное, а тут элементарное задание для младшей школы.
Кишмишная Мая• 04 июня 2022
Ні, не потрібні!
Простою мовою, це-не порівняння.
П.с.: я - редактор за освітою.
Альфред Шнитке• 04 июня 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Ні, не потрібні!
Простою мовою, це-не порівняння.
П.с.: я - редактор за освітою.
А как правильно?
’Мне как директору нужны работники’? Что-то тоже не так.
Или просто фраза сама по себе корявая, ее нельзя использовать, и нужно сформулировать по-другому?
Кишмишная Мая• 04 июня 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
А как правильно?
Думаю, ця фраза для прикладу. Але так, просто без розділових знаків.
Kvitkaliliia• 04 июня 2022
Кому НЕ ставимо:...Якщо сполучник як приєднує зворот, який характеризує предмет з одного якогось боку або ж має значення “у ролі кого, чого”. “Це його виділяє з-поміж багатьох як митця” (з газ.).
Альфред Шнитке• 04 июня 2022
Ответ дляKvitkaliliia
А если бы было: ’ Мне, директору, нужны хорошие работники’. Тоже без запятых? Я правил не знаю, пишу интуитивно, но ведь без запятых это как-то неправильно звучит?

Кишмишная Мая• 04 июня 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Тоді так. Це уточнення.
Кумушка• 04 июня 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
В случае, как у автора, запятые не нужны. В вашем - нужны, это выходит вводное слово.
Альфред Шнитке• 04 июня 2022
Ответ дляКумушка
Спасибо, поняла
Kvitkaliliia• 04 июня 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Тут треба
Вапщета• 04 июня 2022
Нет, не нужны
Лень писать, но не нужны там запятые. Не надо ставить их там, где они не нужны совершенно. Это занятая из разряда ’Вчера, я пошёл на улицу и там, было очень тепло ’. Лучше никаких запятых не ставить, чем вот так как в примере выше ) Ужасно воспринимается.
А грамотных людей всё таки мало у нас, судя по ответам других девочек.
Увы
Люdmila• 04 июня 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Ні, не потрібні!
Простою мовою, це-не порівняння.
П.с.: я - редактор за освітою.
Це уточнення, а не порівняння
Віруся• 04 июня 2022
Кома потрібна, тому що прикладка стосується особового займенника і має обставинне значення ’оскільки я директор, потребую сумлінних працівників’.
Я такая наивная• 04 июня 2022
Але ж є якесь правило, шо якшо можна написати речення без якихось слів, то коми потрібно, ,, Мені потрібні гарні працівники,, буде ж реченням і без ,,як директору,,
Кишмишная Мая• 04 июня 2022
Ответ дляЛюdmila
Це уточнення, а не порівняння
А чому відредагували хєрового?