Правда что ви в возрасте 14-17 очень много пили? Есть статистика.
Зараз статистика така: 34% хлопців і 15% дівчат щотижнево вживають алкогольні напої». Ольга Балакирєва говорить, що, насамперед, змінюється сама функція алкоголю: він стає просто одним із обов’язкових атрибутів проведення вільного часу у підлітків.
9 із 10 українських підлітків заглядали у чарку. А кожен п´ятий зізнався соціологам, що його друзі напиваються мінімум раз на тиждень. Опитування провів Український інститут соціальних досліджень імені Яременка за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Пиятика серед неповнолітніх українців стає масовою і перетворюється на стиль життя, стверджують експерти. Чому нетверезий спосіб існування стає все популярнішим серед юнаків, а іноді й серед дівчат?
Ви в три раза переплюнули поколение 90-х годов которим сейчас 40+.
Вам не стидно?
Кому тридцать как часто ви пьете алкоголь в литрах ?
Вам не стидно?
Результат:
вже голосів:
9 (47.37%)
100 и больше
4 (21.05%)
2 (10.53%)
0 (0%)
oh_my_dress• 04 июня 2022
Я не пью в литрах. Какой-то опрос у вас нелепый.
Мне 30. В студенческие годы пили несколько раз в неделю, сейчас один раз в несколько месяцев бокал вина или 50-100 гр виски
freedom_2015• 04 июня 2022
Ответ дляQney
Как часто вы пьёте алкоголь в литрах? 25, 30, ...100 Это как понимать?
Мабуть 25 літрів за раз) а як ще розуміти цей дивно написаний текст
Ответ дляT.i.n.@
Такой же вопрос возник🤔 литров в неделю, год?
в год
frumoasa17• 04 июня 2022
Мені 29. Три роки вже не п’ю нічого. Так що мого варіанту в опитуванні немає.
freedom_2015• 04 июня 2022
Ответ дляSerhiy1888
в год
Та навіть в рік 25 літрів це капець.
Вживала з 16-18 кожні вихідні в клубах. Зараз кілька разів на рік і максимум до 100 мл будь чого за раз.
Ну прям напиваться до беспамятства - пару раз за все все свои 30+
А так да, старшие классы и универ - тусили, выпивали, курили.
Не скажу, что каждый день прям, но часто, особенно летом: море, клубы, дискотеки💃🥂
Не стыдно совсем, я бы ещё пару раз хотела прожить свою юность и повторить все точно так же или даже ещё веселее
Перед кем мне должно быть стыдно? В 15-17 пила бирмиксы, вино и прочие слабоалкоголки, ой а еще в 17 переехала к уже бывшему мужу.
Мне 29, я руководитель отдела аналитики, считаю себя в меру успешным человеком, за 4 года заработала на машину и квартиру в столице( квартиру не купила еще из-за войны, но деньги на нее есть) при этом путешествую и живу нормальной жизнью.
Сейчас пью вино сухое иногда
Мені 30 років, п´ю на свята вино/шампанське/мартіні з соком, можу на вихідних випити 0,5 сидру ввечері. Не курю.
У віці 15-20 років пила значно більше, в тому числі міцні алкогольні напої плюс палила цигарки.
Мені не соромно, був такий період в моєму житті.
Не розую опитування. Що це за цифри?
МаргаритаЛьвовна• 04 июня 2022
безалабернее составленного опроса еще не видела. Сергей, рано вам в социологи))
Лучик_лучик• 04 июня 2022
100 литров и больше, это если только крепкий алкоголь считать. Пивом так, просто запиваю. Ик
COTTONNAJA• 04 июня 2022
литраж в пиве или в спирте?
просто как редкопьщая... так что слоны рыгают... интересуюсь
НАТУСЯ.КИЕВ• 04 июня 2022
Моїм дітям 14, 18 років, вони не вживають алкоголь. Я в такому віці теж не пила алкогольні напої)
-Yuliya28-• 04 июня 2022
Я не голосовала, так как в вашем опросе без 100 грамм (или литров
) не разобраться. А я уже 16 лет практически не употребляю алкоголь, хотя с 17 до 20 пила достаточно много и часто))