venus• 03 июня 2022

Ну, що хто повернувся з Європи?

Зрозуміли як добре ми жили?На кордоні всі хто повертався в легкому шоці від германії від Бельгії,всі говорять у нас медицина краща,продукти смачніші,все швидко,заправки с супер обслуговуванням і безкоштовними туалетами,а стоматологія на супер рівні!Навчання в школі ми Українці на два класи попереду,наші діти кращі багатозадачні і талановиті!Все Буде Україна!
Николь1986• 03 июня 2022
ARAIL• 03 июня 2022
Странно тільки, чому третина українців до війни, їздила на заробітки до таких ’нікчемних’ країн... P.S. Якість продуктів у Німеччині та Бельгії набагато краща.
Yamarisha• 03 июня 2022
Я це розуміла нікуди не їздивши))
Zaviriuha• 03 июня 2022
OOH• 03 июня 2022
Да! В нас все краще!
Ще добавлю про те, що рівень діджиталізації нашої країни вражає зараз європейців.
Ще в Німеччині бісять скриті платежі.
Викуся29• 03 июня 2022
Вернулась. Продукти дороже здесь. А так жить можно
hruzantemka• 03 июня 2022
Не ну туалеты у них тоже на заправках бесплатные
arkov• 03 июня 2022
Да, тоже заметила отдельные моменты, но здесь (мы сейчас в Австрии) уже успели решить немало вопросов (например, по той же медицине), также большой вопрос, что будет в Украине с работой
Ангелиночка31• 03 июня 2022
Патріотизм - це добре,але не все у них так погано і не все можна отримати проживаючи у іншій країні за 2-3 місяці.
modiin• 03 июня 2022
Я вернулась. Заправиться-целый квест. Еда дорогая. Стоматолог не отвечает. Жду с нетерпением когда уеду обратно.
arkov• 03 июня 2022
Природа здесь очень красивая (мы возле Инсбрука)
Zaviriuha• 03 июня 2022
Я скажу так, якби наші можновладці минулі і теперішні не обкрадали країну, ми були б дуже і дуже розвиненою і багатою. В нас люди працьовиті, талановиті. Природа нас нагородила родючими землями.
arkov• 03 июня 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Не повірите - отримати можна дуже багато при достатній активності.
Lykris• 03 июня 2022
Мене дивує робота державних органів з документами громадян.Ніякої відповідальності за втрату документів,неправильне оформлення,нарахування державний(місцевий)службовець не несе.Не має законів як наші ЗУ ’Про звернення громадян’,’Доступ до публічної інформації’.Отримати відповідь це квест,ніяких термінів виконання і розгляду документів.Їх дивують наші жінки:кожного дня ,як з салону краси.
tanusha_s• 03 июня 2022
Ответ дляhruzantemka
В Німеччині, на заправках туалети платні
hruzantemka• 03 июня 2022
Ответ дляtanusha_s
Ого. Ну в Польше мы останавливались, ходили бесплатно несколько раз
tanusha_s• 03 июня 2022
Ответ дляhruzantemka
В Польщі так безкоштовні, в Німеччині на паркінгах безкоштовно, а на заправках 50 центів
Не_кто• 03 июня 2022
ппц конечно

вас/нас принимали...а в ответ все не так, все не такое

и ни слова благодарности(((
crystal• 03 июня 2022
Дуже багато чого в Європі краще. І продукти смачні, і туалети з душем на дорозі є. Але… наша країна найкраща! Бо вона наша рідна! І, так, все зо можна вирішити у нас дуже швидко, тут буде значно довше. Але і ми не месні, то, може вони вирішують швидше за нас, важко оцінити правильно за 2-3 місяці.
alena2408• 03 июня 2022
В тг читала ,что в Болгарии людей заселили в лагеря, выселили с курортных отелей . Не понравилось им это.
Ангелиночка31• 03 июня 2022
Ответ дляarkov
Я мала на увазі,що люди різні і якщо одні прагнуть чогось здобути в іншій країні,то інші просто чекають на повернення додому і плюсами проживання у іншій країні просто не цікавляться.А здобути чи втратити можна в будь-якій країні. Віримо,що після перемоги,в Україні все зміниться і однозначно у кращу сторону .
Anita-Gerra• 03 июня 2022
Ответ дляНе_кто
ппц конечно

и ни слова благодарности(((
Тема скорей всего о том, что многие раньше думали, что где-то там все лучше, а оказалось что в Украине мы жили ооооочень хорошо
Не ангелы• 03 июня 2022
Ответ дляmodiin
Это сейчас о какой стране?
modiin• 03 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Это сейчас о какой стране?
Я сейчас в Украине
Не ангелы• 03 июня 2022
Ответ дляalena2408
кому как повезло. Подругу из 4* перевезли в 2*
lybov83• 03 июня 2022
Медицина в Германии намного лучше.
ok1904• 03 июня 2022
Ответ дляAnita-Gerra
Ну, це хто до чого звик. В Україні не погано жилося саме українцям. Але інфраструкиура, система грлмадського транспорту, жд сполучення так собі. Олігархам добре жилося це факт. Співсталяю статистику озвучену за цей час, 20% території в окупації , а ввп -35%, мінус 200 заводів, тобто 200 заводів і 20% території забезпечувало 35% впп... А багато там населення мало «плюшок» від такої промислової потужності?
Не ангелы• 03 июня 2022
Ответ дляmodiin
Я сейчас в Украине
и Вам здесь плохо?
LarsonPeterson• 03 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
о да, это так. ненавижу их, наклоненных у корыта.
кофейня• 03 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
фото
Іронічно....
Тому у нас така страшна корупція з наслідками(