Девочки какой пилинг вы используете?
Никогда не пользовалась. Хочу попробовать
Я_и_моя_собака• 06 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
Можно, но не все
У меня сейчас миндальный. Не часто, лето) но нужен спф
А какой именно у вас миндальный? Я пытаюсь выбрать, но их столько)))
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
Літом можна, я купила з молочною кислотою та мигдалем здається. Але обов’язково спф
Один раз дома робила, мені сподобався
Раніше все в косметолога, а зараз далеко їхати, на мейкапі натрапила на косметику Jole, ціна бюджетна, відгуки хороші, ну і реально не гірше моїх дорогих у косметолога)) мене там проконсультували, то купила який порадили на літо
Не реклама))) мій досвід
Один раз дома робила, мені сподобався
Не реклама))) мій досвід
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
Я не полінувалася та навіть додала посилання)) так, він з мигдалем
Я дивилася там на інші, та сказали що краще такий на літо. Наносила кісточкою, шкіра гарно відреагувала
Хочу спробувати ще сироватку з вітаміном С та пептидами
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Один раз дома робила, мені сподобався
Не реклама))) мій досвід
Один раз дома робила, мені сподобався
Не реклама))) мій досвід
А шо скажете про ордінарі червоний ?
Теж його багато хто рекомендує.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
Ответ дляGirlSuper
А шо скажете про ордінарі червоний ?
Теж його багато хто рекомендує.
Теж доречі в мене колись був, цей що я зараз купила, значно більше сподобався.
Тут більше схожа дія як після косметолога. А після того спочатку рожевіла шкіра, і все. Якось взагалі не вразив.
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
О дякую.
Я би хотіла трохи відбілити шкіру.
Дуже погано виглядає лице.
Але це особливо не зміниш, вічні нерви, стресс,безсоння.
Я зараз лікую від висипів і дерматолог сказала зробити пілінг у косметолога.
Я би хотіла трохи відбілити шкіру.
Дуже погано виглядає лице.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
Ответ дляGirlSuper
А шо скажете про ордінарі червоний ?
Теж його багато хто рекомендує.
Та я купувала його років 4 тому, можливо там ще інші з’явилися. В мене був бордовий, з піпеткою. Я не відчула результату. Можливо моїй шкірі не підійшов. В мене схильна до жирності, потрібно добре очищувати, бо забиваются пори.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
Ответ дляGirlSuper
О дякую.
Я би хотіла трохи відбілити шкіру.
Дуже погано виглядає лице.
Я би хотіла трохи відбілити шкіру.
Дуже погано виглядає лице.
А ви в якому місті? Маю дуже гарного косметолога в Києві, ціна адекватна, та не парить лишнього.
Я не знаю чи працює вона зараз. Раніше я регулярно до неї ходила, та зараз мені складно туди без машини їхати, тай немає потреби.
Подивіться всю лінійку того бренду, там є сироватки для освітлення. Та з ретинолом не підходять на літо, краще подзвонити на номер де в них на сайті, там проконсультують. Мені ще радили сироватку з вітаміном С та пептидами. Ціни в них дуже бюджетні, я значно дорожче купувала професійні засоби зі схожим складом.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
І обов’язково використовуйте спф, краще 50)
Сонцезахисні це дуже важливо, не нехтуйте цим. Я після пілінгу навіть коли йду ранком собаку вигуляти, то наношу.
В мене Vichy, з спф 50, легко наноситься, та дієвий.
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я зараз на ЗУ, Чернівці
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
А ще пити багато води! Це теж дуже впливає на стан шкіри.
Я тут вперше так багато порад даю 😂
Шкірою займаюся багато років))))
Я тут вперше так багато порад даю 😂
Шкірою займаюся багато років))))
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я тут вперше так багато порад даю 😂
Шкірою займаюся багато років))))
Я тут вперше так багато порад даю 😂
Шкірою займаюся багато років))))
Честно для мене це муки …
Я п‘ю трошки і мені тяжкість в животі, взагалі не йде вода.
І я з цим борюсь і потім знов закидаю.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 июня 2022
Ответ дляGirlSuper
Честно для мене це муки …
І я з цим борюсь і потім знов закидаю.
Я теж довго не могла. А потім мені лікар так доніс про цю важливість, та порадив пити дрібними ковтками, так я і почала вживати значно більше води. Не залпом, а часто потрішки.
Набираю в пляшку, там ще спеціальна колба яка додає здається калій та магній. Це все діло звички. Спробуйте теж часто по кілька ковтків, немає того відчуття коли одразу стакан випити. Так в мене і з туалетом краще стало.
Пиу!Пиу!• 06 июня 2022
молочная кислота , около 5-10 процентов , по-разному развожу .спф обязательно