Я не великий фінансовий експерт. Але дивлюсь на курс в обмінниках на західній Україні і в Києві, в області... туди-сюди, що його так ковбасить?
В чому краще свої заначки зберігати сьогодні?
Ответ дляtushka123
Где колбасит? Уже неделю 35,а то и дольше.
У Львові курс більший....буквально за день виріс на гривню. Особисто міняла гривні на долари. Зранку був 36, через пару годин доходив до 37.5
Елисеева Наталия• 06 июня 2022
Ответ дляtushka123
це де 35?
Ответ дляMiss-Miss
Я у Львові. Щойно купила по 35,25. Де ви такий курс побачили?
Це тиждень назад. Зараз бачу, що йде вниз, але в Україні Києві майже 36 всюди
Конфет04ка• 06 июня 2022
Ответ дляЖаннетт_
Вам інфа для роздумів щодо курсу долара
42000 за 10-граммовый слиток? И шо, покупают?