Чи варто дзвонити в поліцію,біля мене незавершене будівництво,але під охороною,побачила на 9 поверсі два чоловіки які ретельно розглядають місто в бінокль.Чи потрібно дзвонити в поліцію?
Princess Asya• 07 июня 2022
Дзвонить або пишіть у Дію єВорог. Я зняла чоловіка в автобуса. Він прям на мене дивився, але що робить.
ShellyBelly• 07 июня 2022
Ответ дляPrincess Asya
Може просто сподобались?)не думали над таким варіантом?)
Princess Asya• 07 июня 2022
Ответ дляShellyBelly
та ні, він знімав місто на камеру по всьому маршруту автобуса.