Цю інформацію я знайшла у фейсбуці. Прошу вас, теж поширте цю інформацію усіма можливими способами!
Може вдасться врятувати худобу..
МИКОЛАЇВЩИНА ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ
Інформація ДЛЯ ФЕРМЕРІВ
1.Передаються 117 корів 🐂🐃червоної степової породи, в т.ч. тільні 70. Дійні - 90
(40 голів здамо на м’ясо)
2.Телята🐄123 МВРХ(телиці случного віку, бички відгодівля – більше року, телята від молочних до року)
3.Додаткова характеристика стада
На даний час доїмо двічі на день, великий процент захворювання маститом, тому що немає підстилки та, із-за обстрілів, не випускаємо на вигул. Годівля силосом – двічі на день, фураж не даємо, що не було багато молока. З 02.06 плануємо доїти один раз на день. Тому, що є перебої в роботі доїльної установки.
4.Умови передачі ( продаж, лізинг, утримання). Ціна – 25 грн за кг. Можна на утримання – за рахунок молока та приплід залишається господарству. Молодняк по ціні – 28-30 грн/кг.
5.Місце передачі: с. Українка . Миколаївська обл.Миколаївский рн, (колишній Вітовський)
6.Транспортні питання : паспорти є, Форму можу взяти, Маршрут : небезпечний –по трасі Миколаїв –Херсон, ч/з село Шевченкове, на село Українка. Кращий маршрут – полями через Миколаїв, через район Миколаєва- Октябирське, через Балабановку полями в Українку. Якщо не багато голів – то можна невеликими партіями гнати полям на Балабанівку і там грузити.
Контактна особа ( власник ) Голуб Людмила 0501661026 (вайбер, телеграм), або 0937078237
Додаткова контактна особа волонтер помічник з великим серцем Звягінцева Анастасія +38 063 1242001
Може вдасться врятувати худобу..
МИКОЛАЇВЩИНА ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ
Інформація ДЛЯ ФЕРМЕРІВ
(40 голів здамо на м’ясо)
3.Додаткова характеристика стада
Дякую за розголос
Також може у кого є знайомі фермери, які можуть зацікавитися..