Я такая - жду трамвая• 07 июня 2022
Яку хімію використовуєте для басейну?
Щоб була не агресивна і безпечна для дітей.
І тут же питання. Чоловік каже, що можна використовувати перекис водню 50%. Хтось ним чистить? Як саме?
Україна понад усе!• 07 июня 2022
Перекись используем уже два года. Вроде всё норм, на месяц одного залива хватает. Покупаю на ОЛХ
Оябунчик• 07 июня 2022
Так, користуємося багато років перекисом. Якщо 50%, то півлітра на куб води. Якщо 70%, то менше. І ще треба по воді дивитися і періодично вчасно підливати