А вот недавно• 08 июня 2022

Здати гроші на ремонт класу

Сьогодні поступило повідомлення, що потрібно здати гроші на ремонт класу. Трохи в шоці. Бо діти навчалися всього навсього місяць або півтора місяця. То карантин, то весь клас хворів вітряною ( майже місяць вдома були), потім війна. Мені не шкода цих грошей, але ж що ж там ремонтувати, якщо діти не були в тому класі
Написала тій людині, яка мені прислала повідомлення - мовчання і все.
Це нормально? Як у вас все це?
Шальная коклетка• 08 июня 2022
Щось не вірю))

автор А вот недавно • 08 июня 2022
Ответ дляШальная коклетка
Щось не вірю))
Що саме?
Хомо_сапиенс• 08 июня 2022
Военное положение. Никаких сборов
t.fodlash• 08 июня 2022
Ответ дляШальная коклетка
Щось не вірю))
а че не верите? нас попросили оплатить стоимость учебы
ЗаведУющая• 08 июня 2022
а кто вам это написал?
Добротная• 08 июня 2022
Можно скрин смс? :)
Надувная пыль• 08 июня 2022
Школа обратилась ко мне, чтоб сделали ремонт. Я спросила родителей. Решили, что не на час і. Я это и озвучила руководству. Все.

Надувная пыль• 08 июня 2022
Ответ дляШальная коклетка
Щось не вірю))
Напрасно.
автор А вот недавно • 08 июня 2022
Ответ дляДобротная
Можно скрин смс? :)
Зараз
Надувная пыль• 08 июня 2022
Ответ дляА вот недавно
Зараз
Это вопрос вашему родкому, который вас не отстоял
Майстерня домашнього текстилю• 08 июня 2022
Кагбе, всєд за руzким карабльом. Приватна школа взагалі не вимагає оплату, перейшли на донати. Які класи коли діти навчатимуться дистанційно?
Шальная коклетка• 08 июня 2022
Ответ дляА вот недавно
Що саме?
Що в такий час збирають гроші - невідомо, куди ракета прилетить це раз , і друге такий час у багатьох грошей немає.
Якщо дійсно збирають, то сподіваються підготувати школу до нового навчального року
Добротная• 08 июня 2022
Ответ дляА вот недавно
Зараз
Даже не в Вайбере? 😂😂😂
Что за сборы такие не в общей группе?
Божий одуванчик• 08 июня 2022
Ответ дляДобротная
Можно скрин смс? :)
А как проверить, что это сообщение пришло автору не от мужа или подруги?
Добротная• 08 июня 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Никак.
Ещё и в меседжер в фб
Шальная коклетка• 08 июня 2022
Ответ дляt.fodlash
Це інше. Це офіціна плата за навчання. А у державних школах взагалі не мають права щось збирати з батьків, це лише ініціатива вчителя і батьків.
автор А вот недавно • 08 июня 2022
Ответ дляДобротная
Даже не в Вайбере? 😂😂😂
Что за сборы такие не в общей группе?
Вона ця людина, тільки що зробила группу батьків в вайбері, але там нічого не написала. Відправила мені в інстаграм
Скокмоно - стокнуно• 08 июня 2022
Я послала, у нас вообще кучка тошнотворных энтузиастов, решили собрать деньги на ремонт класса и оплатить учителям июнь, июль , чтобы те продолжали учить детей
Ниф_ниф• 08 июня 2022
Навчання онлайн? Онлайн. А вчителька де? Вдома. Де вчителька, там і клас. То ж на ремонт класу, хоча і у вчительки вдома.

Nebahat Gunay• 08 июня 2022
Жесть, наглость второе счастье. Какие ремонты?
Добротная• 08 июня 2022
Ответ дляА вот недавно
😂😂😂😂😂😂
Сорри, но не верю
Кошечка-муркошечка• 08 июня 2022
Мы делать ремонт не будем, деньги раздали всем.
автор А вот недавно • 08 июня 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Я не знаю, все і так бісить. Багато втратили роботу, багатьох не має, навчання взагалі не проводять. Тримають дану школи лиш для робочих місць і все. Там лиш куми, свати і брати . Вчитель фізкультури може викладати історію і право, на англійську вчитель взагалі не має бажання заходити навіть онлайн, діти нічого не знають. Нажаль, виходу не має. Але здавати не буду і все .
Просто хотіла дізнатися як у інших.
автор А вот недавно • 08 июня 2022
Ответ дляДобротная
😂😂😂😂😂😂
Сорри, но не верю
Ваше право
Залатавая• 08 июня 2022
Автор, а в якому ви місті?
автор А вот недавно • 08 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
Автор, а в якому ви місті?
Житомирська область
Стопудова• 08 июня 2022
Напишите что 1 сентября принесёте на линейку
Залатавая• 08 июня 2022
Ответ дляА вот недавно
Житомирська область
цікаво, звичайно. Я з самого Житомира, у нас і мови не стоїть про здачу коштів. Запитайте у вашого род кома чия це ініціатива - директора, вчителя, її власна?
Надувная пыль• 08 июня 2022
Ответ дляДобротная
😂😂😂😂😂😂
Сорри, но не верю
Вас не заставляют верить. Прочитали и пошли не веря. Нет же. Вы мне напомнили один случай. Давно было. Купил муж в супермаркете печенку. Они тогда паковали на подложке, сверху пленкой пищевой. В холодильник кинула, на утро готовить, а там под пленкой муха. Живая. Написала на форуме, в ветке супермаркета. Извинились, скахали виновные булут наказаны, приезжайте, вернем деньги. И тут в ветке вот такой как вы. А я не верю. А она специально муху туда засунула. А докажите. . Супермаркет деньги вернул и извинился.
t.fodlash• 08 июня 2022
Ответ дляДобротная
😂😂😂😂😂😂
Сорри, но не верю
а какая, пардон, автору разница? человек написал. вы вообще могли мимо пройти. но нееееет. колупалочка.