Ламборджини• 08 июня 2022

Борги. Якщо відкрите провадження, чи випустять зараз за кордон?

За тиждень до війни дізналася про те, що приватний виконавець відкрив провадження. Отримала виконавчий напис, а там більше 100 тис грн по кредиту, який я брала 10 років тому і думала, що він благополучно погашений. Сума всього кредиту була меншою в 10 раз, та я його і виплатила, як думалось мені тоді. Виявляється, якийсь платіж не дійшов, і сума за ці роки выросла в таку астрономічну. З юристом написали листа до суду про позов, щоб знести цей напис як незаконний. Але листа я так і не відправила. В перший місяць війни в Дії відкритих проваджень не було. Зараз дивлюсь висить. Як зараз працюють суди не знаю, та і скільки буде розглядатися мій позов. Я планувала їхати до дитини, вона з моїми друзями поїхала до іншої країни. Чи випустять мене з таким?
Чики-брык• 08 июня 2022
Срок исковой давности три года. Какие 10 лет назад?

Укуси меня• 08 июня 2022
є рішення суду про обмеження пересування?
Несу пургу• 08 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
А чего тогда эти кредиты висят в дии?
Провадження.
Прикольно по вашему можно брать денег и не отдавать, а через 3 года кредиты списываются?
муха в кедах• 08 июня 2022

Де ви берете ці запитання?
Алина-1240• 08 июня 2022
Срок исковой давности истек давно.и впредь,если берете кредиты,как погасите-берите бумагу,что он полностью погашен
муха в кедах• 08 июня 2022
Ответ дляНесу пургу
А чего тогда эти кредиты висят в дии?
Провадження.
Ви виієте розуміти те що ситаєте?
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
На цій підставі і щбиралися зносити виконавчий напис. І там ще інші підстави були в моєму листі до суду, чкі б вказували на незаконність цього напису і такого що не підлягає виконанню
Сам кредит брався в 12му році
Magic Noir• 08 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
Это точно? Можете расшифровать что это значит?
Несу пургу• 08 июня 2022
А долги по алиментам тоже действует срок исковой давности 3года?

автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляУкуси меня
Суду не було. Колектори звернулися до якоїсь київської юристки, і далі до приватного виконавця. Який наклав виконавчий напис. Є лише провадження відкрите таким чином. Наскільки я знаю ніякого суду не було взагалі
Укуси меня• 08 июня 2022
Ответ дляЛамборджини
обмежити пересування може лише судова інстанція
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Я заоаз так і иоблю
В приваті і в ощаді все виплатила, щакрила і довідку з мокрою печаткою взяла.
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Мені треба було подати до суду, де б я і вказала, що він закінчився. А листа жо суду я так і не встигла відправити
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ длямуха в кедах

Де ви берете ці запитання?
Із життя
Осторожная• 08 июня 2022
Почему вы не взяли хоть какую-то бумажку что кредит погашен? И почему до сих пор не проконсультироваться у адвоката?
Если есть решение суда то увы вы должник, даже если исполнительное производство подавали 10 лет назад.
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляУкуси меня
А це не буде підставою для мого невиїзду - мій борг? Я ж бо його не спростувала
Сигарный шланг• 08 июня 2022
Я вот думаю , почему люди такие беспечные и все делают на авось ?! Как это : я думала что погасила . Как это ?!
Когда я беру какие то рассрочки, кредит на авто был, последний платёж обязательно в кассе банка с бумагой что кредит закрыт .
Укуси меня• 08 июня 2022
Ответ дляЛамборджини
ну я не знаю, якою мовою ще написати.
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляОсторожная
Суда не було. Є напис приватного виконавця. Без суда.

автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляСигарный шланг
Напевно саме для вас вище написала що зараз всі кредити які у мене були, в приваті і в ощаді, закрила і довідки про це отримала.
Річ про справу 10 річної давнини, і плин часу я нажаль не прверну, щоб змінити
Алина-1240• 08 июня 2022
Ответ дляЛамборджини
Это уже мошенничество.в суд обращайтесь.для начала,пусть вышлют вам детализацию всех ваших платежей по их кредиту
Осторожная• 08 июня 2022
Ответ дляЛамборджини
Это как? Частный нотариус уже получили новые функции?
Открыть исполнительное производство можно только по решению суда.
Вам к юристу, вспомнить какие есть документы у вас по этому кредиту и идти на консультацию.
Леди Г• 08 июня 2022
По суті Вашого питання - можете їхати.
Конкретно по цьому випадку на 99,9% впевнена, що обмеження у виїзді у Вас немає.
автор Ламборджини • 08 июня 2022
Ответ дляОсторожная
Документів по кредиту ні чеків ні договорів немає. Приватний нотаріус дійсно може зараз відкритвати провадження без суда і державної виконавчої служби
Укуси меня• 09 июня 2022
Ответ дляЛеди Г
По суті Вашого питання - можете їхати.
на 100%
хтоб зараз у суді цим займався, навіть якби підстави були. а підстав нема, як то кажуть, від слова ’зовсім’
спальное место• 09 июня 2022
Ответ дляЧики-брык
Не пишіть дурню, ніхто кредити не пробачає за 3 роки
спальное место• 09 июня 2022
Ответ дляУкуси меня
Вик провадження і обмеження виконавця, якщо накладав.
спальное место• 09 июня 2022
Ответ дляОсторожная
Почитайте що таке виконавчий напис
спальное место• 09 июня 2022
Ответ дляЛеди Г
По суті Вашого питання - можете їхати.
Я теж так думаю. Тим більше, що на період воєнного стану арешти заборонені, правда до 100тисяч.
ЛюблюДевчонок• 09 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Я колись прохала у Правекс банку - відмовили.