Така ситуація,замовила річ з Мукачева Укрпоштою, посилка надійшла в сортувальний центр Ужгорода 31.05, відправка була Укрпошта експрес тобто максимум 5 днів чекати, сьогодні 10 число посилка так і лежить в Мукачево...
Дзвонила на Укрпошта,сказали що в зв´язку з войною багато відправленнь...
Дівчата в вас така ж ситуація, що довго чекали, чи то дзвонити та починати сваритись?)
olena_shch• 10 июня 2022
Так, до місяця іноді потрібно чекати. Тому якщо потрібно вчасно , то Нова пошта. Укр пошта Київ Мукачево і навпаки це по 3 тижні.
Ответ дляolena_shch
Дякую
Кошка Соня• 10 июня 2022
Заказала на якабу книгу, отправили 6 укрпочтой из Черновцов, 8 уже получила в Киеве. Сама не ожидала, что так быстро.
Ответ дляКошка Соня
В мене було два замовлення одне за Хмельницька,я його через день вже забрала, а це з Мукачева до Луцька ніяк не можуть довезти))))
Ответ дляstar47
Я отправляю часто с Ужгорода, доставка минимум неделя,а если возврат,то минимум дней 20-28. Жопа на сортировочном
Спасибо
Ответ дляМилабуга
Отправила 7.06 Запорожье-Вараш, Ровенская обл. сегодня уже едет на отделение получателя. Наапишите им на ФБ, отвечают быстро и даже есть результаты положительные.
Спасибо,попробую написать