Мама Никитки-2• 10 июня 2022

Санкції працююють!

Дівчата, дорогенькі, особливо ті, хто зневірився.
Послухайте. Дуже розумна тьотка, незважаючи на те, що з мордора
https://youtube.com/watch?v=XJDLRsByriI&feature=sh...
vlad-svs• 10 июня 2022
Ответ дляtotana
Я уже в эти санкции не верю, показуха все. Над Украиной издевается не только раша, но и весь мир!
Так какие проблемы? Пусть Украина издевается над рашей и/или всем миром.

автор МАМА НИКИТКИ-2 • 10 июня 2022
Ответ дляМандарина
Они вошли в ночь с 26 на 27 февраля.
Офіційно!
1. Збройна агресія Російської Федерації проти України розпочалася 20 лютого 2014 року, коли були зафіксовані перші випадки порушення Збройними Силами Російської Федерації всупереч міжнародно-правовим зобов’язанням Російської Федерації порядку перетину державного кордону України в районі Керченської протоки та використання нею своїх військових формувань, дислокованих у Криму відповідно до Угоди між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року, для блокування українських військових частин. На початковій стадії агресії особовий склад окремих російських збройних формувань не мав розпізнавальних знакіВ
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 10 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Все ж рекомендую почитати книгу Оланду ’Уроки влади’.)
Розділ Мінська ніч.
Я буже добре памятью що відбувалось 20 лютого 2014 року. Вся Україна буде пам’ятати віками. 5 років безмежної повної влади. Де результати? Спиляні дерева на інституцькій і майдані для чого? Щоб люди не дізнались правди? Чи для чого? Чи випадково співпали ці дві події? Ні. Я навіть впевнена, що ні. Кому вигідно? Обом сторонам. Результати слідства- 0,0. Ще й знищено томи судової справи по майдану.
Мандарина• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Офіційно!
Возможно, но человечки появились в ночь с 26 на 27
Shoosha• 11 июня 2022
Лично у меня ощущение, что санкции работают у нас, а не у них. И с экранов одно враньё. Один сюжет опровергает другой..
Ksu160576• 13 июня 2022
Ответ дляСовладелица
Вот Вы так загадочно написали про глобальные сферы(газ и нефть).
А что конкретно - разведка, добыча, транспортировка, переработка?
Где полный трындец находится?
Хочу напомнить, что еще в 2014-15 году на нефтегазовую сферу были наложены очень нехилые санкции, которые касались самого главного - передачи технологий.
Ну, и что произошло? Они начали разрабатывать сами.
Если интересуетесь - посмотрите тему СПГ.
’Арктический каскад’ у Новатэка получился корявым, но он получился и доработать его - это дело времени. А, между тем, это их собственная разработка, о которой до санкций 2014-15г., никто и не задумывался.
Над проектом работали и продолжают работать «Криогенмаш» («Объединённые машиностроительные заводы»), «ЗиО-Подольск» («Росатом»), Концерн ВКО «Алмаз-Антей», «Казанькомпрессормаш» (Группа «ГМС»), «РЭП Холдинг» («Газпром энергохолдинг»). «Теплохиммонтаж’.
И они это сделали за 4 с небольшим года практически с ’нуля’.
Это один, но далеко не единственный пример.
так вона як раз і каже, що по ’разведка, добыча, транспортировка, переработка’ триндеця немає, і я думаю і не буде