Дівчата, дорогенькі, особливо ті, хто зневірився.
Послухайте. Дуже розумна тьотка, незважаючи на те, що з мордора
Ответ дляKsu160576
тут як в адекдоті, поки товстий схудне, худий здохне, то Україна як раз худий
П.С. вони такі здохнуть питання коли!
А хто товстий? Рашка?
Ви справді вважаєте, шо це про них?
Маючи такі державні доходи вони живуть як в кам’яному віці.
Ви справді вважаєте, шо це про них?
Ответ дляRichilucky
А как вы представляете возвращение Мака,вы думаете там поставщики американцы были или работники?Все остается тоже самое,поменяют только логотип.Зайдите в любой инет магазин типа Ламоды,у них есть все новые коллекции одежды,те что должны были уйти,но ушли они только от нас,а к ним еще брендов привалило.
У мака оригінальні і запатентовані рецепти.
Ламода? Економіку держави визначають Інтернет магазини?
Нехай купляють, як буде за що. Бо тримісячні виплати почали закінчуватися
Ответ дляЭто и есть правда
значит, оно того стОит)
Европе продадут подороже, делов то)
Зима все покажет)
Европе продадут подороже, делов то)
Зима все покажет)
Думаєте? Ну побачимо, як продадуть)
Ответ дляЭто и есть правда
значит, оно того стОит)
Европе продадут подороже, делов то)
Зима все покажет)
Европе продадут подороже, делов то)
Зима все покажет)
До речі, а зима яким боком?
драконовна• 10 июня 2022
Ответ дляRichilucky
там был американский стандарт качества и контроль. какой контроль и стандарт качества у параши - думаю, рассказывать не надо
драконовна• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До речі, а зима яким боком?
ското -вата все еще надеется, что зимой замерзающая европа пойдет мириться с фашистами :О
НамСвоюРобити• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якби не було здано Крим без единого пострілу, то можливо і не було б потім ордло чи повномасштабної війни.
Коли зайшли зелені чоловічки в Сочі шла олімпіада.
І хто зна, як би реагував світ на агресію.
Якщо ви пам’ятаєте, то хуйло дуже довго заперечував наявність своєї швалі в Криму
Олімпіада в Сочі закінчилась 23.02.2014. На скріні новини по Криму за цю дату. Раду Криму штурмували 27.02.2014.
Тобто під час олімпіади все ще йшло у політичному полі, а не воєнному.
Питання моє було про Мінськ. От вже у тих умовах, що склалися.
НамСвоюРобити• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще по Криму для пам´ять освіжити, бо наче й недавно, а все забувається якось.
Це про тодішнього Головнокомандувача.
І ще був адмірал який після призначення відразу перейшов на бік параші.
Це про тодішнього Головнокомандувача.
Ответ дляНамСвоюРобити
Олімпіада в сосі закінчилась 23.02
Зелені чоловічки зайшли в Крим 20.02
21. 02 ВР України прийняла відповідну постанову.
За 3 дні можно було вибити, бо тоді б хуйло не пішов би на відкритій конфлікт.
Про які умови ви говорите? Про здачу Славянстка чи Краматорська?
8 років рашка не визнавала того, що вона задіяна в агресії. Думаєте просто так? Ні, вона ретельно готувалась до наступу.
Зелені чоловічки зайшли в Крим 20.02
Ответ дляKsu160576
П.С. вони такі здохнуть питання коли!
я вважаю, що у 2014 році дійсно ця приказка діяла.
А зараз ситуація інша: зараз Україна як кістка у горлі застрягне у параші і саме від цього ерефія здохне.
Ответ дляНамСвоюРобити
Це про тодішнього Головнокомандувача.
Я все прекрасно пам’ятаю.
І «легендарне» засідання РНБОУ і дєльож портфелів тоді, коли треба було негайно захищати країну.
НамСвоюРобити• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Олімпіада в сосі закінчилась 23.02
Зелені чоловічки зайшли в Крим 20.02
Яку постанову прийняла ВРУ 21.02?
Коротше все ясно. Наше українське: не знаю як, але не так.)
Почитайте мемуари Оланда про перемовини у Мінську. Є в онлайн доступі.
Ви сприймаєте ту ситуацію у парадигмі сучасності: відновлена армія, підтримка всього світу.
Нагадаю: Польща (!) на той час заборонила імпорт бронежилетів (!)
Ответ дляНамСвоюРобити
Яку постанову прийняла ВРУ 21.02?
Ой, вибачте, квітня
Вони тількі портфелі ділили..
Ответ дляНамСвоюРобити
Яку постанову прийняла ВРУ 21.02?
«Наше українське: не знаю як, але не так.) «
Що ви мали на увазі?
Ваше українське це шоколадний барига?
Що ви мали на увазі?
Ваше українське це шоколадний барига?
Ответ дляАтланта
Так у рашки кроме врагов и друзей хватает. Достанут им нужные установки и перепродадут. Ну чуть дороже получиться из за логистики.
Достануть? Це як?
Я з поп-корном жду, коли хтось порушить санкції
Ответ дляMila 11
При этом они просто делают «импортозамещения» к тому же, хоть оно и выглядит дико, как тот же Макдональдс. А магазины старого доброго массмаркета, перекупленные якобы китайцами и торгующие сейчас по сути тем же, но в вывеске одна или две буквы старого названия?
Поверьте, кому очень нужно, и кто не выехал, тот найдёт возможность, а кто-то раньше жил без этого просто и на заметит отсутствие и никогда и не знал что существует тот или иной бренд вообще. Я не говорю, что это никак не повлияет, но к сожалению, не так качественно, как нам бы хотелось или как нам продают это. Не будет айфонов- частично дружески настроенный Китай всегда протянет руку помощи и с ксяоми всякими и авто китайскими и тд ...
Это точно(( надо быть реалистом все же нам гораздо сложнее и хуже жить и расчитывать что они првыздыхают от голода и без Зары ну так себе утешение
Я уже не знаю чем себе оптимистичный настрой поднять и успокоить(
Ответ дляПахлаваМедовая
А какой доход от продажи газа рубли ? Санкции ага
Індія не змогла зробити платежі за добрива. Завтра не зможе заплатити і за нафту.
Ответ дляМішк@
Є схема вивезення вантажів з/в білорашу і рашу. Коли на кордоні змінюють тягач. А ви кажете працюють .. . У всіх санкцій є обхідні шляхи.
Ви не розумієте. Мене мало цікавить, що і як ввозять в рашку з ширпотребу. Мене більше цікавить, щоб Тайвань, наприклад не продавав мікрочіпи в рашку.
Вихід більшості брендів це не про санкціі. Це добра воля власників компанії. Вернуться- нехай вертаються. Висновкі кожен зробить для себе сам.
Санкціі це не зара чи МакДональдс.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Від себе ще додам. Що в бурових установках до 40% іноземних комплектуючих.
Тобто нафта/газ в недалекому майбутнєм ВСЬО
Куплять через Казахстан, Грузію, Азербайджан, тд і тп. Ще вони перепродують газ і нафту з цих країн.
Ответ дляМиззери
Ок, давайте
Рашка мінус відпочинок, бо літаки не можуть літати.
Рашка мінус авто, бо комплектуючи будут йти чорним ринком, відповідно ціна ++++
Рашка мінус мізки, бо всі, хто більш менш вміняємі тікають з мордора.
Мінус мізки це мінус високоточне виробництво, бо бухати К Вася не зможе га ньому працювати.
І ці мінуси можно безкінечно продовжувати.
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
Азеобайджан підтримав санкціі проти рашки. Як вони там щось куплять? Казахстан? Казахстан офіційно змінив назву воді нафти, щоб випадково не підпасти під санкціі. Крім того, є офіційна заява, що вони не будуть допомагати рашці обходити санкціі
Грузія ризикує сама нарватися на санкціі.
delika_tes• 10 июня 2022
Не читала, що понаписували, скажу те, що побачила на пікабу рузькому. Була там востаннє у квітні: усі бадьорилися, що вони егегей і огого і переживуть всі санкції світу. Зайшла ось у червні: половина суїцидніков, половина - шукає роботу.
Дуже мене потішило. Нехай повиздихають
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Олімпіада в сосі закінчилась 23.02
Зелені чоловічки зайшли в Крим 20.02
Они вошли в ночь с 26 на 27 февраля.
НамСвоюРобити• 10 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Що ви мали на увазі?
Ваше українське це шоколадний барига?
Що ви мали на увазі?
Ваше українське це шоколадний барига?
Все ж рекомендую почитати книгу Оланду ’Уроки влади’.)
Розділ Мінська ніч.
Ответ дляМандарина
Самое смешное, что для обвала рубля нужно снять санкции) это сюр какой-то. Но то укрепление-палка о двух концах. Ситуация интересная, конечно, с точки зрения экономики
Да вроде ничего особенного. Валюта в страну прибывает, благодаря экспорту энергоресурсов, а спрос импортёров на неё упал из-за сокращения импорта. Вот и сильный рубль. Это если по простому.