Funnycom• 11 июня 2022

В Польше можно сдать банковские слитки?

Кроме ломбардов, банки принимают, подскажите, пожалуйста. Какие документы нужны, временную защиту оформлять нужно?
Selena*• 11 июня 2022
Ви банківське золото задекларували коли перетинали кордон? Якщо ні, то гадаю, що не зможете банку його продати. Тому що для вивозу треба декларація та чеки з банку або договір зберігання.

автор Funnycom • 11 июня 2022
Ответ дляSelena*
Для декларації не потрібно обов´язково чеки, не вводьте людей в оману. Ви особисто перевозили, щоб таке писати?
Selena*• 11 июня 2022
Ответ дляFunnycom
Чек потрібен для банка, щоб його там прийняли. І декларація, що завезли офіційно.
Якщо вас не влаштовує моя порада, сходіть самі в банк. А потім нам розкажіть, що у вас вийшло.
Selena*• 11 июня 2022
А ви взагалі читали правила провозу банківського золота через кордон?
Selena*• 11 июня 2022
Ви вчора зареєстрували новий аккаунт, що б спитати про золото? Кідстафф забороняє мати 2 акка.
Ви порушуєте правила свідомо, чи просто не хоче їх вивчати? Це стосовно банківського золота також..