Кроме ломбардов, банки принимают, подскажите, пожалуйста. Какие документы нужны, временную защиту оформлять нужно?
Ответ дляSelena*
Ви банківське золото задекларували коли перетинали кордон? Якщо ні, то гадаю, що не зможете банку його продати. Тому що для вивозу треба декларація та чеки з банку або договір зберігання.
Для декларації не потрібно обов´язково чеки, не вводьте людей в оману. Ви особисто перевозили, щоб таке писати?
Ответ дляFunnycom
Чек потрібен для банка, щоб його там прийняли. І декларація, що завезли офіційно.
Якщо вас не влаштовує моя порада, сходіть самі в банк. А потім нам розкажіть, що у вас вийшло.