КоролеВешна• сегодня в 08:40

Какой самый выгодный наполнитель для котов у вас?

ШобВам_КакНам• сегодня в 08:43
У мого силікогель, міняю раз на 10днів

Мона_Лиса• сегодня в 08:46
Не знаю, выгодный ли, но беру пресованный древесный. Бентонитовый для него как пропуск в ад. Он как будто лапами новую ветку метро роет. Силикогель не нравится
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 08:45
Тофу
Пишу, не читаю• сегодня в 08:45
В мене - бетонітовий, що грудкується. Я задоволена. Раз на пару днів прибираю і досипаю свіжого. Десь на місяць вистачає 10л, а вартує пакет в районі 400 грн.
Оябунчик• сегодня в 08:46
моя кроме древесного ничего больше не хочет. поэтому- он
Пишу, не читаю• сегодня в 08:48
Ответ дляМона_Лиса
Ага, є таке. Але ритися - то є інстинктивною поведінкою. Тому купила великий лоток з бортиками. Хай риється.
Коли прибираю лоток, то стоїть і чатує коли я закінчу, аби почати свою розвагу.
Творю чудеса• сегодня в 08:48
Вулиця
Мона_Лиса• сегодня в 08:51
Ответ дляПишу, не читаю
Нет, он не просто роется. У него цель прорыть дырку в полу и наполнитель этот летит в разные стороны. А как стучит лоток от его дикости, даже описать не могу. Бортики не спасают, когда у безумца цель помочь киевскому населению
Най хоч раз• сегодня в 08:56
бетонитовый Ван Кет

Кукарикуууууу• сегодня в 08:57
пелета, больше ничего не признает моя вислоушка, покупаю в эпицентре
Вільний митець• сегодня в 09:02
Тофу анимал
Пишу, не читаю• сегодня в 09:03
Ответ дляМона_Лиса
Опис цій дій від вас - шедевр.
В мене також відбувається несамовите буйство. Хвилин п´ять в різних куточках лотка. Але бортики рятують. Трохи розсипається, але не критично.
З сілікагелем було гірше. Значно. Той - просто, натурально, весь з лотка виріб за одну ніч і ганяв гранули по всій квартирі. Один раз спробували, в хрускіт під ногами, час від часу, чули ще місяць.
Мона_Лиса• сегодня в 09:05
Ответ дляПишу, не читаю
Опис цій дій від вас - шедевр.
А какой у вас лоток? У нашего 18,5 по бокам, спереди немного ниже. Не останавливает
Уси Пуси• сегодня в 09:06
На ОЛХ древесный светлые гранулы. Стоит просто копейки.
ДолькиКабана• сегодня в 09:06
Соевый - тофу, от него мусора меньше, чем от обычного древесного. Но гремит он тоже знатно.
Пишу, не читаю• 2 часа назад
Ответ дляМона_Лиса
Ну, мабуть, схожий на ваш. За описом, принаймні. Бортики трохи всередину йдуть навісом і тому стримують те, що розлітається. А, ще коврик навколо лежить, в якому наповнювач застрягає.
Калинові вуста• 2 часа назад
Ответ дляШобВам_КакНам
У мого силікогель, міняю раз на 10днів
Ого, він же смердить. Я міняю раз в 3 дні.
Ищу Аленя• 2 часа назад
Мы покупаем древесные пеллеты. То же самое что древесный наполнитель, но в разы дешевле.
У нас много котов. И древесный наполнитель можно кидать в компост.
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ дляКалинові вуста
Якщо насипати багато, а не 2 ложки, то хватає на 10днів

ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
У нього є спецефічний запах
Вбигудях• 2 часа назад
Враховуючи вік нашого кота, 19 років, вже перепробовано було все. Найзручнішим виявився тофу, соєвий напвонювач від Soffy -Cat. Він не воняє, добре комкується, не пилить та не липне до лапок. Хвойний, бетонітовий, сілікатний не зацінили, хоча користувалися все його довге життя, бо раніше соєвого доступного по ціні не було
Пишу, не читаю• 2 часа назад
Ответ дляШобВам_КакНам
У нього є спецефічний запах
Є наповнювачі з віддушками. В мене - алое.
Не за Будка• 1 час назад
Тофу (соєвий) Котікс або Сенс. Анімал пахне солодким - не подобається.

Після того як спробувала різні, зупинилась на ньому.
Добре поглинає запахи, бо туалет стоїть не в санвузлі. Гарно комкується, змиваю в унітаз. Коштує біля 300-330 грн вистачає великому коту на місяць