Алиса в стране Советчица• 11 июня 2022
Дівчат, оцініть ситуацію зі сторони. Брати тайм-аут?
У чоловіка бувають такі моменти, від яких я просто скаженію.
Живемо, працюємо, все ніби спокійно. А потім хлоп і обідився. Може не розмовляти по декілька днів. Я спочатку бігаю за ним, якось хочу розрядити обстановку. Але в той момент це його злить і може на мене накричати. Потім я перестаю з ним спілкуватися. Йому потрібно два- три дні повної тиші, а далі все ніби й нічого не було.
Сьогодні вже був якийсь перебор. Зранку гріла воду в дитячий басейн і ввімкнула всі грілки в плиті, чайник і бойлер. Вибило пробки. Я подумала, що сама зможу переключити, але зробила трішки не те і знеструмила весь будинок. Крику було на пів світу. Ось тільки що питає, чого я на нього образилася? У мене ноукоментс... Дійсно, чого??...Ну і почалося хлопання дверима, нерви, " дістало все"... Десь пішов, прийде і скаже що я у всьому винна.
Щоб я не робила, як би не старалася йому все не так.
Вже давно задумуюсь, що потрібно спробувати просто перепочити один від одного і зрозуміти чи потрібно нам все це. Зараз зовсім не той час, щоб рідні своїми вибриками змушували нервувати і плакати.
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляПланшетница
А ви на нього образились?
А чого?
Я ж не навмисне знеструмила будинок. А він підняв крик. Мені це якось зовсім не зайшло.
Умный хвост• 11 июня 2022
’Йому потрібно два- три дні повної тиші’- он и берет давно тайм-аут. Ваша очередь.
Не гавкаю- но охраняю• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ну ви протупили
Він не втримався і кричав
1 : 1
Він не втримався і кричав
1 : 1
Планшетница• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ну поорал.
Ви написали, що він ображається.
А тут образились самі.
Шось с логікою у вас не дуже
Ви написали, що він ображається.
А тут образились самі.
Шось с логікою у вас не дуже
АдеКВАтная• 11 июня 2022
Автор, почитайте,’ Мужчиньі с марса, женщиньі с венерьі’ . Мужские оттяжки ето норм. У вас проблема с формой оттяжек.Подумайте, какими своми действиями вьі можете их смягчить
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляПланшетница
Ну поорал.
Ви написали, що він ображається.
А тут образились самі.
Шось с логікою у вас не дуже
Ви написали, що він ображається.
А тут образились самі.
Шось с логікою у вас не дуже
Моя поведінка це вже результат його дій.
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Я постійно те й роблю, що думаю, що сказати, що зробити, як повести себе, щоб всім було добре. Може в цьому причина? Можливо, я занадто зручна?
Планшетница• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
То може ви його доводите, а не він вас?))))
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну ви протупили
Він не втримався і кричав
1 : 1
Він не втримався і кричав
1 : 1
А то він не тупить. Але ж я веду себе адекватно. І обираю варіант, навпаки, підтримати, а не добити.
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляПланшетница
Хотілось би. Не вмію((
побольшомусекретику• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
А почему Вы это ему не сказали?
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
А почему Вы это ему не сказали?
Я говорила, але мене ніхто не чув. Там був потік свідомості.
побольшомусекретику• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ось тільки що питає, чого я на нього образилася? У мене ноукоментс... Дійсно, чого??...Ну і почалося хлопання дверима, нерви, ’ дістало все’... Десь пішов, прийде і скаже що я у всьому винна.
То есть он спросил, а Вы ответили, что я нечаянно выключила не те пробки и очень обидно, что ты на меня кричал
А он хлопнул дверью и ушёл?
Rikitikitavi_2022• 11 июня 2022
Автор, може бути і таке що ви його покинете а він зіп ється або в депресняк якійсь впаде. Треба його навчити розуміти свої почуття, може відчуває себе безсилим зараз, втратив контроль, йому важко, він не розуміє своїх почуттів і на вас перекидає. Я просто як ваш чоловік була і є трохи один в один. Просто треба щоб він зрозумів свої почуття, чого боїться, чому така агресія, треба з ним поговорити, бо якщо ви його покините коли він в такому стані нестабільному, то він від болю і самотності може що завгодно собі зробити. Але я може не права бути, там може інша ситуація. То я просто свою точку зору висловила
harchushyn• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Та яка ж ви зручна, якщо ви ображаєтеся???
ВИ!!!! образилися
Планшетница• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Хотілось би. Не вмію((
Поламайте водопостачання
Белая и пушистая• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Будьте собой, говорите, то что считаете нужным сказать. Это Ваши мысли, поэтому говорить, кому что удобно всю жизнь не стоит.
Путающаяся• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Судя по тому, что вы обесточили весь дом, то и его реакция - результат ваших действий. Кто знает, что вы там вытворяете ещё)
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляПутающаяся
Ви не уявляєте, страшні речі творю,))
західний_діалект• 11 июня 2022
авторе, в мене чоловік з такими ж реакціями на якісь моі проібони.
але не звертаю уваги, а іноді й потролити можу.
Котя_люлю• 11 июня 2022
А вы попробуйте себя совершенно по другому вести,не обижаться,не приставать с разговорами,промолчать,переосмыслить своё поведение и отношение ко всему происходящему.Часто мы за собой не замечаем очевидные вещи,но найти подходящего человека,который будет терпеть все наши бзики непросто.К каждому человеку нужен индивид.подход и ваш муж ещё тот фруктx.
західний_діалект• 11 июня 2022
такі ж - це я маю на увазі миттєві. ’по кілька днів не розмовляє’
- це в нас може бути я
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
А он хлопнул дверью и ушёл?
Ти на мене постійно кричиш. Мене це дістало. Я взагалі не хочу з тобою розмовляти! Ось це було до моменту хлопання дверима.
Путающаяся• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ви не уявляєте, страшні речі творю,))
Отож
Особисто мене напрягло, що дорослі люди можуть не розмовляти декілька днів. Якось по-дитячому
Заела_пластинка• 11 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Вы полезли в электрику не понимая а этом и хорошо, что просто свет вырубили, а не замыкание и проводка погорела. И Вы получили за дело, странно обижаться, ещё и не понять, что Вы натворили и не извинится...
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
А навіть якщо так, то що це означає, що можна кричати? Невже це така катастрофа? Так, це зайві витрати. Але ж я також гроші приношу додому, ( навіть трохи більші, ніж він доречі).
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляПутающаяся
Отож
Ну да. І цей дитячий садочок мене дуже напружує.
Алиса в стране Советчица
• 11 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю
Все це класно, але чому до мене ніхто не шукає індивідуального підходу? Пройшла любов?